تاريخ انتشار : 17 ژوئن 2014 تعداد بازديد : 4065

 پیام حزب الله به داعش


 

"مروری بر مهم ترین هشدار های سید حسن نصر الله به گروهک تروریستی داعش که در دیدار ایشان با فرماندهان پیش آهنگ حزب‌الله لبنان برای جنگ با گروه دولت اسلامی عراق و شام (داعش) در عراق آماده است."

0kl942gne8ebh9k3p8cv

"در عراق خیانتی از سوی افسران وابسته به حزب بعث رخ داده است."

"در سوریه گفتیم که حضرت زینب (س) دوباره به اسارت گرفته نخواهد شد و در عراق نیز می‌گوییم زمان آنکه کسی در جهان بتواند مقدسات دینی ما در نجف، کربلا و سامرا را تخریب کند یا به آنها هتک حرمت کند، پایان یافته است. مردم ایران و ملتی حامی مقاومت و علمای دین تا زمانی که حضور داشته باشند و تا زمانی که مردی به نام علی خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی ایران حضور داشته باشند، هیچ چیزی برای مقدسات ما در جهان رخ نخواهد داد."

"من به خدا سوگند می‌خورم که اگر امام (عج) در حال حاضر ظهور کنند در لبنان هزاران تن آماده هستند که برای ایشان شهید شوند."

"امام خمینی (ره) گفته بودند ما هرچه که داریم از عاشوراست و من می‌گویم ما هرچه که داریم از برکات خمینی است."

"اطمینان داشته باشید که سحر بر ساحر و جادوگر خواهد شورید، زمانی که به کسی اجازه داده می‌شد به مقدسات دینی هتک حرمت کند یا آنها را تخریب کند، پایان یافته است."

سید حسن نصرالله با بیان اینکه صداهای برخی علیه مداخله حزب‌الله در سوریه بالا رفته است، عنوان داشتند: چرا ما این صداها را در محکومیت داعش نمی‌شنویم؟ اگر ما در زمان و روشی مناسب در سوریه مداخله نکرده بودیم، یقینا داعش در حال حاضر در بیروت بود.

ایشان همچنین به کنترل داعش بر موصل و دیگر مناطق عراق اشاره کرده و از موضع مرجع عالیقدر شیعیان در نجف استقبال کردند.

سید حسن نصرالله هم‌چنین سوالاتی را پیرامون نقش برخی از کشورهای حوزه خلیج فارس و منطقه در قبال رخدادها در عراق و طرفی که از رخداد‌های عراق سود می‌برد، مطرح کرده و علامت سوالی را درخصوص حقیقت موضع آمریکا ترسیم کردند.

 
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)


  1. عملیات انتحاری گفت:

    این آقا، برای ما حجت است؟

  2. مرگ بر گروهك تكفيري داعش و درود بر مقام معظم رهبري

  3. به اميد موفقيت رزمندگان و ارتش عراق بر گروههاي تكفيري و داعش با توكل به خدا و رهنمودا ت مراجع ديني

  4. مرتضی گفت:

    واقعا سایت بسیاربسیار زیبایی دارید.مطالب سیاسی آن درامروزه ومخصوصا روابط ایران وآمریکاودرباره شیطان پرستی نیزبیشتربنویسید.