تاريخ انتشار : 13 ژوئن 2014 تعداد بازديد : 3563

 خواب باشیم یا بیدار؟


مذاکرات با آمریکا اگر نتیجه بدهد سودمند است. تلاش فرزندان انقلاب ایران با لوای دیپلماسی باید پشتیبانی و تقویت بشود اما:

مسئولان آمریکایی تذکر می دهند؛ "رسیدن به هیچ توافقی بهتر از یک توافق بد است و ما قطعا یک توافق بد را قبول نمی کنیم."

توافق بد برای دشمنی با چنین سابقه ای در اشتهای سیری ناپذیر چیست؟! آیا یک توافق خوب برای آمریکا الزاماً می تواند توافقی خوب برای ما بشود؟

آیا لفظ مذاکرات برد برد صحیح است؟

فکر می کنم مذاکره ای که با دشمن صورت گرفته است یک نتیجه بیشتر ندارد، نه برد است و نه باخت، شاید برد برد، اما آن هم، نه برای دو طرف!

اگر تحریم ها در یک مذاکره به اصطلاح برد برد رفع بشود و جامع ایران شکوفا شود و قدرتش افزایش یابد!، گرچه ایران به ظاهر برد کرده است اما برد تنها برای آمریکا است و آنکه هیچ پیروزی میسر نمی شود مگر به اذن آمریکا…

" سخت ترین دشمن ایالات متحده آمریکا که  روزی شعار مبارزه با سلطه گری می داد و مدعی صدور انقلابی به مراتب قدرتمند تر از انقلاب کمونیستی و لیبرال بود، با مذاکره و خروج از تحریم های غرب، شکوفا شد."

" آیا ایالات متحده آمریکا خطری برای جهان اسلام است؟  ایران مثالی عینی بر رد این مدعا "

483493-61180fc66d7463baa85111a66afdd1cc-org

گمان کنید تا اینجا خواب دیده ایم و تقلا می کردیم از آن بیدار شویم و اکنون بیدار شده ایم. بر پاشنه آشیل اقتصاد خود آب حیات می ریزیم. بر قوت بازوان جوانان خود تکیه می کنیم. برد برد برای ما خواهد بود…

" زمان زیادی از اجرای طرح موسوم به اقتصاد مقاومتی در ایران نمی گذرد که این کشور با وجود تحریم های ایالات متحده آمریکا، به شکوفایی اقتصادی رسیده است. ایران اکنون جزو شادترین و جوان ترین کشور های صنعتی جهان است."

"شورش مجدد در برخی از کشور های عربی-اسلامی آغاز شده است، آنها معتقدند که قوانین اسلام قادر است عزت مندانه آنها را به پیروزی برساند.شاید بتوان گفت ایران اکنون به الگویی برای این کشور های مسلمان تبدیل شده است"

خواب باشیم یا بیدار؟ …
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)


 1. عملیات انتحاری گفت:

  ” آیا ایالات متحده آمریکا خطری برای جهان اسلام است؟ ایران مثالی عینی بر رد این مدعا ”
  هه ، آمریکا در عراق و افغانستان دموکراسی را آورد که صدها سال اسلام و ما برای آنها نیاوردیم. آمریکا برای آنها نظام دموکراتیک و رای دادن را آورد ، آمریکا آنها را ازدست وحشی هایی نجات داد که سر دیگران را می بریدند و با بمب خودشان و صدها نفر را می کشند.
  شما گویی خواب هستید جناب!

 2. حرف تو گفت:

  سلام
  تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت “حرف تو”
  ” خواب باشیم یا بیدار؟ ”
  با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/28892
  در این سایت انتشار یافت.
  چشم به راه مطالب خوب شما هستیم.
  هدیه سایت “حرف تو” به شما:
  “امام صادق (علیه‌السّلام): دو رکعت نماز بخوان و از خدا طلب خیر کن؛ زیرا سوگند به خدا که هیچ مسلمانی از خدا طلب خیر نکند، مگر آن‌که قطعاً خداوند برای او خیر قرار می‌دهد.”
  یا علی