تاريخ انتشار : 21 ژوئن 2014 تعداد بازديد : 5429

 ما در آستانه جنگیم


رابرت فیسک (نویسنده و روزنامه نگار قدیمی انگلیسی) در اوج هیاهوی غرب برای حمله به سوریه طی یادداشتی می نویسد:

"باید گفته شود که موشک های کروزی که انتظار می رود قدیمترین شهرهای جهان را نشانه برود هیچ ارتباطی با سوریه ندارند. آنها در حقیقت به دنبال ضربه زدن به ایران هستند. غربی ها قصد حمله به جمهوری اسلامی را دارند…"

وی در ادله خود بیان می کند:

ایران دشمن اسرائیل است. بنابراین این کشور دشمن آمریکا هم هست. بنابراین باید آتش موشک ها به سمت تنها متحد عرب ایران نشانه رود.
وی در ادامه می گوید "اسرائیل ۱۷ هزار مرد، زن و بچه را در سال ۱۹۸۲ در لبنان به قتل رساند و در آن زمان آمریکا خواستار خویشتن داری طرفین شد.
آیا عراق زمانیکه متحد ما در مقابل ایران بود از گاز شیمیایی علیه ارتش ایران استفاده نکرد؟ بله کرد. من شخصاً جراحت های این حملات را دیده ام.
هزارنفر از سربازان ایران در طول جنگ ۸ ساله به دلیل گازهایی شیمیایی کشته شدند.

195537_518

پس ازآنکه هزاران نفر در سوریه کشته شدند ناگهان ما به خاطر مرگ چند صد نفر ناراحت و آزرده خاطر می شویم!

من فکر می کنم که دلیلش را می دانم. فکر می کنم که ارتش بشار اسد در حال شکست شورشیان است.

در حقیقت، پیروزی بشار پیروزی ایران است و پیروزی های ایران هم توسط غرب تحمل نمی شود. "

آری، کابوس غرب تحقق می یابد، ایران پیروز قطعی سوریه است و در حالی که پرچم انتخاب مجدد بشار اسد در انتخابات را به دست گرفته است در برابر غرب و تمام متحدان عربی آنها نیشخند زنان رژه می رود.

نتیجه این پایکوبی مشخص است، تراژدی بعدی آغاز می شود، داستان غم انگیزی که به جای آرام جان کودکان در شب ها شدن، جان آنها و پدران و مادرانشان را می گیرد. خروج گروهک هایی تروریستی چون داعش از سوریه و هجوم به متحد بعدی ایران، عراق …

مسئله ای که تا حدودی فیصل قاسم آن را پیشبینی کرده بود :

" اگر ایران در سوریه موفق شود قطعاً نیروهای سنی منطقه به ویژه ترکیه، عربستان و مصر متحمل شکست سنگینی خواهند شد. برای همین می توان گفت که جنگ سوریه به این راحتی ها و به این زودی ها پایان نمی یابد. چرا که طرف های متخاصم هر کدام شکست خود را در آن جنگ به مثابه شکست خود قلمداد می کنند."

اکنون ما شاهد حمایت ترکیه و عربستان از گروهک تروریستی داعش هستیم. گروهکی که در تصاویر انتشاری خود به وضوح داعیه ضدیت با ایران تشیع (به اصطلاح آنها رافضی و صفوی) را مطرح کرده است.

13930325000338_PhotoL

شاید به عنوان آماده باش و اخطار باید حدیث زیر را خواند که امام علی علیه اسلام در بیان قحطی ها و کشتارهای آخرالزمان در «حلب» چنین نقل می کنند:
شهر «زوراء» (بغداد) در اثر شورش ها و فتنه ها ویران می شود، شهر واسط در اثر طغیان آب خراب می گردد. مردم «آذربایجان» به وسیله طاعون هلاک می شوند، مردم موصل از گرسنگی و گرانی می میرند، شهر حلب در زیر صاعقه(احتمالا بمباران هوایی) از بین می رود و…»

امروزه عراق و سوریه تخریب شده است و ما در حال عبور از پیچ مهمی از تاریخ بشریت هستیم. شاید دور نیست آن زمان که به قول علی ابن ابی طالب علیه السلام، یهود از همه ی سرزمین های عربی بیرون رانده شود. و این حدیث متذکر می شود که ما باید نگاهمان راهمچنان به دشمن اصلی و حامیان ریاکار وی خیره نگه داریم.

فیصل قاسم با اشاره به گفتگوی کسینجر می نویسد:

"اگر به اظهارات مقام های امریکایی و اسرائیلی به دقت توجه کنیم در می یابیم که آنها به طور جدی درصدد دامن زدن به جنگ مذهبی میان ایران و طرف های متخاصم با آن هستند. اسرائیل بیش از همه درصدد دامن زدن به این جنگ است. چرا که آن را به سود منافع خود در منطقه می داند. چرا که جنگی است که می تواند بدون دخالت مستقیم خود در آن به بسیاری از اهدافی که سال ها به دنبالشان بوده است، برسد."

 

sibnZoIQ_535

مقابله اسلام و ایران با گروه های تروریستی لاجرم است، اما آنچه که تمام مسلمین اعم از شیعه و سنی باید به آن آگاه باشند، جنگی حتمی و عمیق علیه هر دوی آنهاست که اینبار از لباس داعش بیرون زده است و پس از تضعیف مسلمین روی خواهد داد، اما اینکه اکنون ما در چه موقعیتی از این جنگ قرار داریم باید از قول رابرت فیکس گفت:

"ما در آستانه جنگ قرار داریم."
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)


 1. ايثارگران دفاع مقدس ضمن هوشياري كامل و در اطاعت از رهبري آماده جانفشاني هستند

 2. جامعه ايثارگران در اطاعت از رهبري و ضمن هوشياري آماده جانفشاني هستند به اميد پيروزي امت اسلامي در برابر گرههاي تكفيري و داعش و…

 3. نیما گفت:

  لبیک یا مهدی …

 4. صبح صادق گفت:

  بار اللها ما را به توفیق شهادت در راه مکتبت بگمار…

 5. ملحد کافر گفت:

  شما کلاً انگار خیلی از جنگ و کشتار خوشتون می یاد که جنگ برا خود تون می تراشید؟

 6. حرف تو گفت:

  سلام
  تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت “حرف تو”
  ” ما در آستانه جنگیم ”
  با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/28895
  در این سایت انتشار یافت.
  چشم به راه مطالب خوب شما هستیم.
  هدیه سایت “حرف تو” به شما:
  “امام صادق (علیه‌السّلام): دو رکعت نماز بخوان و از خدا طلب خیر کن؛ زیرا سوگند به خدا که هیچ مسلمانی از خدا طلب خیر نکند، مگر آن‌که قطعاً خداوند برای او خیر قرار می‌دهد.”
  یا علی

 7. ناشناس گفت:

  (U)