تاريخ انتشار : 5 سپتامبر 2013 تعداد بازديد : 3559

 ما آمریکا هستیم!


IN GOD WE TRUST

ما آمریکا هستیم!

اوباما؛

"ما آمریکا هستیم و نمی‌توانیم نسبت به آنچه در دمشق روی داد، چشم‌پوشی کنیم…اکنون زمان آن رسیده است که به دنیا نشان دهیم که به تعهداتمان پایبندیم."

و این هم گوشه ای از تعهدات ما به جهان؛

ما آمریکا هستیم و هر احمقی می داند استفاده از سلاح شیمیایی برای ما خط قرمز است و هر عاقلی هم می داند اگر با بمب اتم هزاران نفر را ظرف چند ثانیه در حد اعلاء برشته کنیم و حتی لفظی پوزش نطلبیم نه تنها خط قرمز را رد، بلکه اقتصاد را توسعه و  خط تولید تاس کباب با طعم بادام را نیز افتتاح کرده ایم!

ما آمریکا هستیم و سلاح شیمیایی برایمان خط عبور از انسانیت است، البته اگر با آن، ژن کودکان عراق را سال ها فاسد کنیم، نه تنها جایز ، بلکه خط ورود به اشرف انسانیت است. ما در راستای سیاست های کلی کاهش زاد و ولد سازمان بهداشت جهانی و افزایش جاذبه های گردشگری و توریسم برای مشاهده انسان های دو سر، هشت پا، چهار چشم و … از هیچ اقدامی فرو گذاری نمی کنیم.

ما آمریکا هستیم، خیلی هم آمریکا هستیم و استفاده از سلاح شیمیایی را تحمل نخواهیم کرد، البته به کارگیری بمب های فسفری و شیمیایی علیه لبنان و ایران را نه تنها تحمل، بلکه حمایت می کنیم و دلیلش هم این است که همانطور که ذکر شد ما خیلی آمریکا هستیم!

ما آمریکا هستیم و وقتی می گوییم حمله می کنیم، حمله خواهیم کرد حالا یا فردا یا ظرف یک هفته یا یک ماه آینده یا سال آینده یا … به هر حال آنچه که مهم است آن است که بر سر حرفمان هستیم حتی اگر دنیا بر سرتان و سرمان خراب شود حمله می کنیم.

ما آمریکا هستیم، خیلی هم حال می کنیم که آمریکا هستیم چون هر کاری دلمان بخواهد انجام می دهیم و توقع هم نداریم که تمام کشورها با تصمیم ما موافق باشند، موافق نیستید؟ خب… به جهنم …!!!IMAGE634925414889068023

ما آمریکا هستیم و می خواهیم نشان دهیم کسی نمی تواند روی حرف مان حرف بزند حال می خواهد روسیه باشد، ایران باشد، سوئد باشد، برزیل باشد، کوبا باشد، عراق باشد، اسپانیا باشد، اردن باشد، دنیا باشد، کلاً هر کی می خواهد باشد مهم این است که باید با ما باشد تا آدم باشد.

ما آمریکا هستیم و نمی توانیم چشم مان را بر روی حقایق ببندیم، من باب مثال اگر خود و متحدانمان هزاران کلاهک هسته ای داشته باشیم نه تنها مشکلی نیست بلکه واجب کفایی است، اما نوبت به ایران که می رسد، حرفش را هم نزن حتی حق استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای را هم نداردید !!!

ما آمریکا هستیم و از دموکراسی و حقوق بشر و سایر مخلفات دست پخت خودمان در ایران و کشورهای مخالفمان سرسختانه حمایت می کنیم. اما در فلسطین، تشکیلات خودگردان و رای و انتخابات و حقوق بشر و دموکراسی و… همه اش کشک است با بادمجان!

ما آمریکا هستیم گرچه  بعضی ها به ما می گویند منافق اما ما چون ادیبان تنها می خواهیم کلمه ای به نام مقاومت در برابر امریکا را از لغت نامه جهان حذف کنیم.

دیگر بیش از این سرتان را درد نمی آورم جامع تمام این مباحث این است که؛

کلاً ما امریکا هستیم و به دنیا نشان داده ایم که به تعهداتمان پایبندیم.

امام خامنه ای؛ "به مذاکره با آمریکا خوش بین نیستم… آمریکاییها غیرقابل اعتماد و غیرمنطقی هستند و در برخوردهایشان صادق نیستند."
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)


 1. نقل قول گفت:

  با سلام خدمت شما وبلاگ نويس محترم
  اين مطلب شما در سايت نقل قول و در قسمت سیاسی نوشت درج گرديد./
  وبلاگ خود را در نقل قول ثبت نماييد./
  http://naghleghol.ir/
  منتظر مطالب ديگر شما هستيم./

 2. badeeeee گفت:

  ماآمریکاهستیم چون تمدن وفرهنگی غنی داریم وکورش باآن همه عظمتش به وجودچنین کشوری میبالد. 😀 😀 😛

 3. یونس گفت:

  سلام خیلی خوب تونستی دو پهلو حرف بزنی وخیلی زیبا تونستی با کلمات خوب حرف بزنی ولی نتونستی حرف خوب بزنی
  کمی روی جمله تامل کن

 4. محمد گفت:

  ما هم ایران هستیم و تا خون در بدن داریم از مظلومان جهان حمایت میکنیم.
  الهم عجل لولیک الفرج

 5. من؟ گفت:

  راستی توهشت سال جنگ ایران دمشق دقیقا چی میگفت ؟؟؟