تاريخ انتشار : 16 آوریل 2013 تعداد بازديد : 2550

 گام ششم(حضور)


۱۵ آذر ۸۸:

رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: " ما امروز براى دانش هسته‌اى كه براى ما مهم است، كار مي كنيم كه بيست سال ديگر، سى سال ديگر، فرزندان ما، جوانان ما، نسل آينده، ملت بزرگ ايران، آن روز دستش به طرف غربيها دراز نباشد…

– امروز اين نفتى كه از چاه‌هاى اين منطقه بيرون مى‌آيد، سودش براى دولتهاى غربى از سودش براى كشورهاى نفت‌خيز بيشتر است! – امروزى كه نفت مال ماست، در اختيار ماست، دست ماست، زورگوئى مي كنند، فردا كه ما بخواهيم انرژى هسته‌اى را از خود آنها بگيريم، شما ببينيد چه بر سر ملتها مى‌آيد. نظام جمهورى اسلامى فكرِ آن روز را مي كند."

n00002486-b

ایشان همچنین در خصوص بی قانونی های برخی افراد افزودند: "عده ای باید پیش خدا جواب بدهند از اینکه کاری کنند که دشمن از آن، وجود اختلاف در کشور را برداشت کند و گستاخ شود."

یکشنبه ۲۲ آذر:

پس از هتاکی به تصویر حضرت امام روح الله در ۱۶ آذر و سر دادن شعر هایی همچون جمهوری ایرانی، نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران ، امام خامنه ای امروز فرمودند: بعد از انتخابات،متأسفانه عده ای قانون شکنی و ایجاد اغتشاش کردند و زمینه ای را به وجود آوردند که دشمن مأیوس و نامید، جان بگیرد و آنقدر جسارت پیدا بکند که به امام(ره) اهانت کند.

ایشان خاطر نشان کردند:" خب، اينها ايجاد فتنه مي كند؛ يعنى فضا را فضاى غبارآلود مي كند. شعار طرفدارى از قانون ميدهند، عمل صريحاً بر خلاف قانون انجام مي دهند."

فتنه

"وقتی از اصلی ترین شعار جمهوری اسلامی، یعنی استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، اسلام آن حذف می شود، آقایان باید به خود بیایند و بفهمند که راه غلطی را می روند، وقتی در روز قدس که اساس آن برای دفاع از فلسطین و مقابله با رژیم صهیونیستی است، به نفع رژیم غاصب و بر ضد فلسطین شعار داده می شود، باید متنبه شد و تبری خود را از این جریان اعلام کنند."url

" من تعجب مي كنم! كسانى كه اسم و رسم خودشان را از انقلاب دارند – بعضى از اين آقايان يك سيلى براى انقلاب نخوردند در دوران اختناق و طاغوت – و به بركت انقلاب اسم و رسمى پيدا كردند و همه چيزشان از انقلاب است، مى‌بينيد كه دشمنان انقلاب چطور بُراق شدند، آماده شدند، صف كشيدند، خوشحالند، ميخندند؛ اينها را كه مى‌بينيد؟ به خود بيائيد، متوجه بشويد."

IMAGE634925414889068023

" شما برادران سابق ما هستيد. اينها كسانى هستند كه بعضى از اينها، يك وقتى به خاطر طرفدارى از امام مورد اهانت هم قرار ميگرفتند.

حالا ببينند كه كسانى كه به نام اينها شعار مي دهند، عكس اينها را روى دستشان ميگيرند، اسم اينها را با تجليل مى‌آورند، درست نقطه‌ى مقابل، عليه امام و عليه انقلاب و عليه اسلام شعار مي دهند و روزه ‌خورى علنى در روز قدس، در ماه رمضان، ميكنند؛ اينها را مى‌بينيد، خب، بكشيد كنار. انتخابات تمام شد.

 انتخاباتى بود، عمومى هم بود، درست هم بود، اشكالى هم نتوانستند بر انتخابات بگيرند و ثابت كنند؛ حالا هى ادعا كردند، فرصت هم داده شد؛ گفتيم بيائيد، نشان بدهيد، ثابت كنيد؛ نتوانستند، نيامدند؛ تمام شد."

23 

"به فضل الهى خواهيد ديد كه «و امّا ما ينفع النّاس فيمكث فى الارض»، اين بناى استوار كه هندسه‌ى آن الهى است، بناى آن هم با دست يك مرد الهى است، بقاء آن هم با اراده‌ى اين ملت عظيم و با ايمان اين ملت عظيم است، استوار خواهد ماند

و ان‌شاءاللَّه اين درخت روزبه‌روز ريشه‌ دارتر خواهد شد و خواهيد ديد كه اين مخالفان،اين كسانى كه با اين بنا، با اين حق و حقيقت مخالفت ميكنند، «فيذهب جفاء»؛ اينها در مقابل چشم شما ان‌شاءاللَّه نابود خواهند بود."

 

۹ دی

 

موسوی با حیرت، در ۱۱ دی و پس از آنکه در روز قبل،  آخرین حربه و تقلا برای فراخوانی و قشون کشی خیابانی  نیروهای ضد انقلاب در تهران هیچ نتیجه نداشت، با ارائه راه حل های پنگانه برای خروج از بحران از خواسته ی ابطال انتخابات دست برداشت، اما چندین ماه آتش بحران، با یک روز بحر خروشان نه دی ملت و مردم بصیر ایران خاموش شد و در راهپیمایی بی سابقه و پرشکوه ۲۲ بهمن نیز حتی خاکسترش نیز بر باد رفته بود آنچه باقی ماند شاید کارنامه بود که از افراد در تاریخ ثبت شد.

1_9dey

آخرین اقدام امام خامنه ای قبل از ۹ دی ابراز پیام تسلیتی برای درگذشت آیت الله حسینعلی منتظری بود که در آن ذکر گردیده بود: "در اواخر دوران حیات مبارک امام راحل امتحانی دشوار و خطیر، برای ایشان پیش آمد که از خداوند متعال می خواهم آن را با پوشش مغفرت و رحمت خویش بپوشاند و ابتلائات دنیوی را کفاره آن قرار دهد."

شاید این فتنه فرصتی دیگر بود و یا شاید آخرین امتحان ؟ ما چگونه ایم؟ آیا سربلند خواهیم بود؟

دشمن ناکام ماند، فاز بعدی آغاز شد:

ترور دانشمندان هسته ای و تحریم

و سه نقطه که تا رسیدنمان به هدف ادامه خواهد داشت.

پیروز باشیم انشالله…
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)