تاريخ انتشار : 6 فوریه 2013 تعداد بازديد : 2434

 دست مریزاد …


“البته اختلاف نظر، فراوان است؛ هيچ اشكالى هم ندارد – دو نفر مسئولند، رفيقند، اختلاف نظر هم دارند؛ هميشه هم بوده است – اما اختلاف نظر نبايد به اختلاف در عمل و اختلاف در برخوردهاى گوناگون، به اختلاف علنى، به گريبانگيرى، به مچ گيرى در مقابل چشم مردم منتهى شود؛ چون آن اختلافات آنقدر اهميت ندارد. يك وقت يك چيزهاى مهمى است، خب مردم بايد مطلع شوند؛ اما اين اختلافاتى كه انسان مى‌بيند بين اين حضرات هست، چيزهائى نيست كه اينقدر اهميت داشته باشد كه حالا با ادعاهاى گوناگون، ما اينها را بزرگ كنيم، جلوى چشم مردم نگه داريم، به اينها اهميت بدهيم؛ كه اهميتى هم ندارد. اختلافات را نبايد علنى كرد؛ اختلافات را نبايد به مردم كشاند؛ احساسات مردم را نبايد در جهت ايجاد اختلاف تحريك كرد. از امروز تا روز انتخابات، هر كسى احساسات مردم را در جهت ايجاد اختلاف به كار بگيرد، قطعاً به كشور خيانت كرده

قسمتی از بیانات رهبر انقلاب در دیدار دانش آموزان و دانشجویان – ۱۰/۰۸/۹۱

“دولت ضمن استقبال کامل از این تذکر به موقع مانند همیشه تمام هم خود را مصروف خدمتگزاری بی منت و پافشاری بر اصول و ارزش های انقلاب و صیانت از حقوق اساسی ملت خواهد کرد و بدلیل مسئولیت های سنگین خود از بگومگوها و یا اصطکاکات داخلی استقبال نخواهد نمود و مانند گذشته و برای مصالح کشور همه نامهربانی ها را صبورانه تحمل خواهد کرد”

قسمتی از نامه محمود احمدی نژادبه محضر رهبر معظم انقلاب – ۱۱/۰۸/۹۱

“رهنمودهای ناصحانه و خیرخواهانه حضرت عالی در باب توجه به حساسیت شرایط کشور بسیار ارزشمند، سنجیده و به موقع ایراد گردید و قطعا رعایت دستورات ولی امر مسلمین توسط مسئولین کشور در ایجاد فضای وحدت و اخوت مخصوصاً در آستانه عید سعید غدیر که مظهر برادری اسلامی است، واجب و ان شالله باعث سعادت و سر افرازی ملی خواهد بود”

قسمتی از نامه علی لاریجانی به محضر رهبر معظم انقلاب – ۱۰/۰۸/۹۱

“در آستانه عید غدیر خم، ضمن عرض تبریک و تهنیت به محضر شریف حضرت مستطاب عالی، پیام وحدت بخش آن عزیز به مسئولان و سران سه قوه که نشأت گرفته از سر چشمه زلال ولایت است با جان و دل دریافت شد . از خداوند متعال توفیق می طلبم همه ما را در انجام وظیفه و اطاعت از رهبری معظم، مددکار باشد”

قسمتی از نامه صادق آملی لاریجانی به محضر رهبر معظم انقلاب – ۱۱/۰۸/۹۱

بارها و بارها متن کامل بیانات امام خامنه ای (که بخشی از آن در بالا آمده است) و نامه های سران قوا خطاب به رهبر فرزانه انقلاب را خوانده ام و زیر و رو کرده ام . بیانات را شفاف و و اضح و روشن یافتم و متن نامه ها را نیز سرشار از سر سپردگی و اطاعت پذیری از مقام عظمای ولایت . اما آیا حکایت این نامه های سران قوا و در مقابل ، عملکردشان و عملشان (بخصوص در روزها و ماههای اخیر) مصداق دم خروس و  قسم حضرت عباس نیست ؟؟؟ جالب آنجاست که حضرات سران نه تنها خود بلکه دیگران را نیز به وحدت دعوت کرده و خواستار اجرایی شدن منویات رهبری هستند …!!!

شما را به خدا بس کنید دیگر …

به خدا قسم که ما ملت خسته شده ایم از این همه دروغ و ریا و تظاهر و دعوا که در آن از مردم حرف می زنید و هرکدام خود را داعیه دار حقوق ملت می دانید ، اما در عمل به یکدیگر هم رحم نمی کنید و دهان باز کرده و چشم می بندید و عنان از کف می دهید و شرمنده می کنید مردم را بابت انتخابشان در مقابل ولی امرشان .

آیا مسئله اساسی کشور و ملت ما در حال حاضر استیضاح وزیر کار است و یا صحبت خصوصی افرادی که شاید مردم تا به حال اسم آنها را نشنیده باشند در باره موضوعی بی اهمیت و …. ؟؟؟

مگر نه این است که در ماههای گذشته فشار اقتصادی زجر آوری بر مردم وارد شده . حضرات سران ، برای رفع مشکلات مردم کدام گام عملی را برداشته اید ؟ مگر نه این است که دولت تنها آمار و ارقام می دهد و نظاره می کند و مجلس دلخوش به تعدادی نماینده که پشت تریبون و با داد و فریاد دیگری را متهم کند و قوه قضائیه مسرور از آنکه چند دلار فروش خرده پای بدبخت را به چنگال عدالت سپرده است و به خیال خود مفسد اقتصادی به دام انداخته . ولی انصافاً هر سه قوه در یک موضوع مشترک عمل کرده و تمام انرژی خود را صرفش می کنند و آن هم اتهام زنی به یکدیگر و تخریب طرف دیگری است .

به خدا قسم که ما ملت خسته شده ایم از این دعواهای مشمئز کننده که متاسفانه هرچه به انتخابات نزدیک شویم بر شدت آن نیز افزوده خواهد شد و تنها اثر این اتهام زنی ها ، کمرنگ کردن حس اعتماد مردم به مسئولین رده بالای کشور است .

ای کاش سران قوا کمی ، فقط کمی ، در ولایت مداری همچون ملت رفتار می کردند . ای کاش سران قوا به یاد می آوردند که این مردم همانند ولی شان با احدی عهد اخوت نبسته اند . ای کاش سران قوا به یاد می آوردند ۹ دی ۸۸ را که ملت پس از صبر و تحمل بسیار و در نتیجه بصیرت افزایی رهبر فرزانه چگونه فتنه را برچیدند و خفه کردند .

سران قوا یادتان نرود که سران فتنه نیز روزگاری از سران قوا بودند …
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)