تاريخ انتشار : 26 اکتبر 2012 تعداد بازديد : 2759

 میت رام+نی(نیست)!!!


بسم الله الرحمن الرحیم

میت رامنی:«سوریه تنها متحد ایران در جهان عرب است. این کشور راه ایران به سوی دریاست».

میت رامنی:«سوریه متحد کلیدی آنهاست؛ تنها متحد آن‌ها در جهان عرب است. این کشور همچنین مسیر دستیابی آنها به دریاست».

میت رامنی:«سوریه تنها متحد عرب ایران در منطقه است.سوریه راهی است که به ایران اجازه می‌دهد به حزب‌الله لبنان کمک بفرستد.سوریه مسیر ایران برای دستیابی به دریاست».

www.nasr19.ir

وقتی که این اظهارات برای ششمین بار از زبان رام+نی تکرار شد،خیلی ها به این نتیجه رسیدند که این بنده خدا احتمالا مثل ما ایرانی ها درگیر بازار نرخ ارز و مشکلات معیشت و زن و بچه و … است!

گویی میت رام+نی ما در دوران کودکی و در سر کلاس جغرافیا خیلی در باغ نبوده است تا ملتفت بشود ایران بر یکی از مهمترین آبراهه‌های جهان تسلط دارد و از این مهمتر، ایران حتی با سوریه هم همسایه نیست که بخواهد از آن به عنوان راهی برای دسترسی به دریا بهره گیرد!

این اشتباهات زمانی مفتضح تر میشود که دانستن این اطلاعات مختصر نیاز به اطلاعات جغرافیایی پیچیده ی ضروری و مورد نیاز یک کاندیدای رئیس جمهوری آن هم کاندیدایی که مدام دم از حمله به ایران میزند ندارد و این واقعا شرم آور است!

www.nasr19.ir

روزنامه گاردین اشاره می‌کند، این نخستین بار نیست که رامنی چنین گاف بزرگی درباره ایران را تکرار می‌کند و سوریه را مسیر دستیابی ایران به آب‌های آزاد می‌خواند. او این اشتباهات را بارها و در مکان های مختلف تکرار کرده است از جمله مهم ترین آنها کنفرانس «آیپک»،آریزونا،مناظرات مقدماتی شبکه«سی ان ان»  و …

و اما اندر موشکافی این مبحث که چرا رام+نی از این دسته گل ها به آب میدهد:

احتمال اول: شاید هنوز و  بعد از گذشت چند سال از دوران کودکستان و دبستان میت رام+نی هنوز فرصت نکرده است به باغ برود و همچنان در باغ نیست!

احتمال دوم: شاید میت رام+نی خودش را زده است به کوچه رامنی چپ تا یکهو از کوچه رامنی راست ،غافل گیرمان کند!

احتمال سوم: شاید رام+نی مثل بعضی ها؟! مدرک تحصیلی اش را از کنار خیابان های پر از چاله و چوله پیدا کرده است!

احتمال چهارم: ها!!! یه جام کمتر بخور راااااااااااااااااااااااااااااااام+نی!!

احتمال پنجم: شاید از عمد این کار ها را می کنهد تا مورد توجه قرار بگیرد!

احتمال ششم: شاید اشکال از طرف معلم جغرافیای پنجم دبستانش بوده باشد!

احتمال هفتم: فتو شاپه!!!

البته رام+نی از زمان آغاز تبلیغات انتخاباتی خود،همزمان کلید پخش سریالی طنز از گاف‌های خود را نیز به راه انداخته است و با توجه به استقبال چشمگیر مردم  این سریال انشاالله همچنان ادامه خواهد داشت.به قول گاردین در این اوضاع گرانی و بی کاری و بحران اقتصادی«گاف رامنی، واکنش‌های فراوانی را در میان کاربران شبکه‌های مجازی در پی داشته؛ واکنش‌هایی که بیشتر با لحنی تمسخرآمیز به این سخنان رامنی اشاره داشته‌اند»و لبخند را بر لبان مردم جاری ساخته اند.

www.nasr19.ir

باید توجه داشت آقای رام+نی اصلا رام نیست و ضمن اینکه ایران را برزگترین تهدید برای آمریکا میداند و خواهان افزایش تحریم های فلج کننده علیه ایران است سیاست های جنگ طلبانه ای به خصوص علیه ایران دارد. البته بنده اینجا لازم بر خود میدانم اعلام خطر کنم تا این یارو  بفهمد ایران در کجای نقشه قرار دارد ,ممکن است کل خاورمیانه را به آتش بکشاند..خواهشا یک نفر مختصات ایران را درست به ایشان گوشزد کند. یکهو میبینید میت رام+نی میگوید ما به ایران حمله کردیم، خلق الله میریزند در خیابان هوا را می بینند، زمین را می بینند،بی بی سی و ۲۰:۳۰ را گوش می دهند، تلویزیون،رادیو و سایر مخلفات را جست و جو کنند، می بینند خیر! انگار خبری نیست و بعد خبر میرسد میت رام+نی اشتباها زده است پدر اسرائیل را در آورده است! به هر حال فراموش نکنید میت رام+نی، اصلا رام نیست!

www.nasr19.ir

همچنین پیش بینی میشود در ۲۴ ساعت بعد از پیروزی در انتخابات اولين دستور رسمی رام+نی به عنوان رئيس جمهور اين خواهد بود كه مرزهاى شمالی و جنوبى ايالات متحده با ايران را مسدود كند تا ايرانيها بدون رواديد وارد كشور همسايه نشوند!!!
به این ترتیب،این کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا که درباره ایران موضع‌گیری‌های تند و تیزی هم دارد، حتی از موقعیت جغرافیایی ایران نیز آگاه نیست؛ چه برسد به ویژگی‌های گوناگون سیاسی، اقتصادی و نظامی آن!البته موضع گیری های تند او تنها محدود به ایران نمی شود و درباره فغانستان و پاکستان میگوید:باراک اوباما نمی تواند به راحتی افغانستان و پاکستان را با داشتن صدها کلاهک هسته ای رها کرده و به آن پشت کند.ما باید از هواپیماهای بدون سرنشین برای انجام حملات در پاکستان استفاده کنیم و با شدت بیشتر با تروریست ها و گروه های افراطی در پاکستان مقابله کنیم.

Www.nasr19.ir

در پایان نیز برای آنکه دیگر رقیب انتخاباتی رام+نی نیز مستفیض شود باید بگویم که هر دوی آنها برای پیروزی در انتخابات به گونه ای خفت انگیز به پای اسرائیل و کمتر از ۲% صهیونیست موجود در امریکا افتاده اند و به شدت از اسرائیل اعلام حمایت کرده اند با وجود اینکه این حمایت ها ضربات بسیار زیادی را بر ۸۰%مردم غیر یهودی ایالات متحده امریکا وارد کرده است.که این به نظر من بزرگترین حماقت است.و به خوبی نشان میدهد که ریئس جمهوران آمریکا چگونه بازیچه دست اسرائیل هستند.

و باز هم  الحمد الله الذی جعل اعدائنا من الحمقا…




همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)


 1. SARA گفت:

  سلام … واقعا عالی بود … لذت بردم
  لبخند که چه عرض کنم از خنده مردم … دمت گرم (Y)
  موفق باشی 🙂 🙂 🙂

 2. باران گفت:

  عالییییییییییییییی بود … واقعا باید گفت الحمد لله ….
  ممنون (F) (F) (F)