تاريخ انتشار : 31 جولای 2012 تعداد بازديد : 3689

 اینجا میانمار است،صدای فریاد مسلمانان


ذو الجلال و الاکرام

نت های این سموفنی از سال ها پیش به صدا درآمده بود و اکنون که به اوج خود رسیده است دستهای خونین نوازنده قرمز پوشش،شاهکارش را به جهان معرفی می کند:

بودا خشمگین می شود…

nasr19.ir

اکنون نه مردم مسلمان میانمار که بودائیان آنجا  بدترین بدبختی ها را دارند “اشک های دیگران را مبدل به نگاه های پر از شادی نمودن بهترین خوشبختی هاست” این را بودا می گوید اما گویی بودا آن رویش بالا آمده است ، رویی که بهترین خوشبختی ها اشک آفریدن،کشتن،تجاوز،سوازندن و به آتش کشیدن است!

چه و حشیانه انگشتانش را بر روی کلاویه های پیانو(کلیدهای پیانو) میچپاند و با هر ضربه ای، نغمه ای می نوازد؛ ۲۰ روستای به آتش کشیده،۱۶۰۰ سرپناه تخریب شده،۳۰۰ هزار نفر آوراه داغ دیده،۵۰ نفر زخمی،۳۰۰ نفر ربوده شده و اوج هنر نمایی اش در ۵۰ هزار نفر کشته…

او همچنان می نوازد، تین سین(رئیس و رهبر میانمار)وضعیت را فوق العاده اعلام میکند و نظامیان را به کمک بوداییان افراطی می فرستد و بعد با گستاخی تمام عیاری که از سفر اخیر کلینتون سرچشمه می گیرد می گوید اوضاع آرام است و مسلمانان شهروندان این کشور نیستند، مسلمانان روهینگیا باید از کشور اخراج و به اردوگاه‌های پناهندگان سازمان ملل منتقل شوند!

nasr19.ir

اما زنان آواره ای که خون در چشمانشان نشسته و از مردانشان بی خبرند،اگر برای تسکین زجه ی فرندان سوخته شان به بنگلادش فرار کنند دولت داکا ظرفیت پذیرش آنها را ندارد و اگر به تایلند بگریزند به دریا برگردانده می شوند تا یا بر اثر گرسنگی و تشنگی یا با امواج اقیانوس ها و یا با بالگردهای نظامیان تبدلیل به تصاویر دلخراش رسانه ها شوند و این گونه است که حقیقتا این مردم مظلوم از زمین و هوا و دریا می خورند و کوبیده می شوند.

nasr19.ir

مذاکرات اتحادیه اروپا و فرستادگان سازمان ملل با دولت میانمار برای اصلاحاتی در زمینه رعایت حقوق بشر سودمند بود! و نتیجه اش می شود تصویب قوانینی که هم اصلاحات حقوق بشراست هم کلید کشتار و حمله بودائیان افراطی به مسلمانان.

و این همان اصلاحاتی است که رئیس جمهور آمریکا از آن حمایت و استقبال میکند و دستور تسهیل تحریم ها علیه میانمار را صادر می کند”کاهش تحریم ها نشانه ای روشن در حمایت ما از اصلاحات است و مشوق های فوری برای اصلاح طلبان و فواید قابل توجه برای مردم میانمار به همراه می آورد”

ترجمه اش میشود”کاهش تحریم ها نشانه ای روشن در حمایت ما از کشتار و خوش خدمتی سران میانمار و مشوق های فوری برای جانیان و افراطیان و بدبختی های قابل توجه برای مردم میانمار به همراه می آورد”

nasr19.ir

و این هم از اصلاحاتی که فواید قابل توجهی را برای مردم میانمار به همراه آورده است:

مسلمانان اجازه ساخت،نوسازی و حتی تعمیر مساجد و مدارس را ندارند.

مسلمانان باید بدون دریافت دستمزد برای بودائیان و در صورت نیاز برای دولت نیز کار کنند.

مسلمانان حق تحصیل در دانشگاه و مدارس را ندارند و نباید در ادارات دولتی استخدام شوند.

مسلمانان حق شهروندی ندارند و از اغلب آنها برای بیگاری استفاده میشود و از آنها به زور اخاذی می شود.

مسلمانان اجازه سفر ندارند و اگر بخواهند از یک روستا به روستای دیگر بروند باید مبلغی را به عنوان مالیات بدهند.

مسلمانان مورد شکنجه،تجاوز و کشتار قرار می گیرند.و در صورت ارتکاب به جرم نیز حق دفاع از خود در دادگاه را ندارند و مستقیما به زندان منتقل می شوند.

مسلمانان اگر قصد دایر کردن فروشگاهی را داشته باشند باید با یک بودایی شریک شوند و فرد بودایی در این شرکات هیچ سهمی را نمی پذیرد و تنها از سود حاصل از این فروشگاه بهره مند میشوند.

مسلمانان نمی توانند بدون اجازه دولت ازدواج کنند و برای گرفتن اجازه نیز باید مالیات بدهند و همچینین تنها زمانی اجازه ازدواج داده می شود که زوجین داری سن خاصی باشند همچنین آنها حق ندارند بیشتر از ۲ فرزند داشته باشند.

مسلمانان نمی توانند در خانه های بتنی زندگی کنند و باید در کلبه هایی که متعلق به دولت است اقامت کنند و اصلا مسلمانان حق مالکیت بر زمین را ندارند.همچنین اگر یکی از کلبه هایی که متعلق به دولت است تخریب شود ساکنان آن زندانی می شوند.

مسلمانان مجبور هستند تا در هر سال یک عکس خانوادگی را که شامل تمام اعضای خانواده آنها باشد را به دولت تحویل دهند و در صورتی که نوزادی در خانواده آنها متولد شده باشد و یا حتی یکی از اعضای خانواده درگذشته باشد باید مبلغی را به عنوان مالیات به دولت بپردازند.

آری این است حقوق بشر آمریکایی…

nasr19.ir

ده ها هزار مسلمان میانماری را با فجیع ترین وضع ممکن از کلبه هایشان بیرون میکنند،روستاهایشان را به آتش می کشند،به زنان و فرزندان آواره تجاوز میکنند ،هر که را دوست دارند می کشند ،اموالشان را غارت می کنند و در دنیا هم کسی به کسی نیست.”مسلمانان برمه در سایه سکوت کشور های مسلمان کشتار میشوند،هیچ ملتی تا کنون این گونه در میان این درجه از خونسردی و سکوت بین المللی و بی خیالی سرکوب نشده اند”(شیخ عبدالمعروف از علمای میانمار)

در شرایطی که غرب و دستگاه رسانه اش به کوچکترین صحنه های غیر واقعی و معمولی سوریه بزرگترین اشارات را می کند، کوچکترین اشاره ای به بزرگترین جنایات میانمار نمی کند.

آنجا که منافع غرب در میان باشد نه سازمان ملل حرفی می زند،نه کمیته حقوق بشر فریاد می کشد،نه صلیب سرخ جهانی احساس مسؤلیتی می کند ،نه این کنفرانس ها و موسسه های دروغی دفاع از حقوق بشر و دفاع از صلح و غیره حرفی می زنند؛کأنه اینها انسان نیستند.

و در یک کلام، حسن ختامی از کلام رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خامنه ای در خصوص وقایع میانمار:

نمونه بارز ادعاهای دروغین غرب درباره اخلاق و حقوق بشر،سکوت این مدعیان در قبال کشتار هزاران انسان مسلمان در میانمار است.

آری اینجا میانمار صدای فریاد مسلمانان،”  اگر كسي صداي فرياد كمك مسلماني را بشنود و به او كمك نكند مسلمان نيست”پیامبر اکرم صل الله علیه آله و سلم


منابع:

_خبرگزاری های داخلی و خارجی

_گزارش هایIHH

_سخنان رهبری

_burma/world without genocide
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)


 1. ali گفت:

  سلام علیکم (F)
  طاعات و عبادات قبول
  مطلب قشنگی بود. ولی این عکس آخری (که مشهور شده) مربوط به میانمار نیست، ظاهراً مربوط به آتش کشیدن مسیحیان نیجریه توسط مسلمانان (سنی) می باشد. می توانید در گوگل ایمیج جستجو کنید.

  • عبد النقی گفت:

   بسم الله الرحمن الرحیم
   ضمن سپاس از بیان شما،حقیقتا مبنای قرار دادن تصویر مذکور اعتماد ما بر برخی از خبرگزاری ها بوده است که گویی آنان نیز دچار برخی از نوسانات شده اند.اما بعد:
   اندر پیرامون تحقیق ما مشخص شد این جنازه های سوخته مربوط به انفجار یک تانکر در آنجا در سال ۲۰۱۰ است و مبحث سوازنده شدن مسیحیان توسط مسلمانان سنی نیز در سایت های ضد اسلامی منتشر شده از جمله:http://www.siotw.org/modules/news_english/item.php?itemid=498
   در پایان مورد تذکر داده شده اصلاح شد،تقدیر ما را پذیرا باشید…
   در پناه حق/یا علی مدد

 2. محمد گفت:

  سلام .
  عالی بود.
  اگر از سخنرانی های علی اکبر رائفی پور هم در وبسایت استفاده کنید عالی تر هم میشه.
  اگر خواستید من کلی از سخنرانی های ایشون رو دارم
  (Y) (Y)