تاريخ انتشار : 24 مارس 2012 تعداد بازديد : 2406

 قلوه سیخی چند؟!


بسم الله الرحمن الرحیم

می گوید: “ریشه اش برمیگردد به صهیونیست ها! البته این را هم زمانی فهمیدند که یک روزنامه ترک ادعا کرد، عده ای از خاخام های صهیونیست در پناهگاه های آواره های سومالی اعضای بدن بچه های گرسنه را از دلشان در می آورند! گفته بودند انسان دوستی است که تا هر جا زلزله ای،قحطی ای،بدبختی ای،می آید سریع شال و کلاه میکنند و بار سفر را به شهر مصیبت زده میبندند! حال نگو که بار سفر تیغ بوده و مقصد مسلخ خانه!”

میگوید: به هر حال آدم باید مثل صهیونیست ها حساب دان باشد قربة الی الله این بندگان خدا را سبک بار میکنند و پول ناقابلی را هم به جیب مبارک میزنند! حالا به ریش هر کس که میخواهند بخندند ما که سه تیغ کرده ایم به قرآن!!!

البته تازگی ها این طور کارها از انحصار صهیونیست ها درآمده تا جایی که دیگر در لاس و گاس آمریکا دولتیان سرتاسر شهر تابلو زده اند:

گردشگران محترم از خوش و بش با غریبه ها بپرهیزید در غیر این صورت با یک کلیه به کشورتان باز میگردید!

میگوید: “کاش آدم،قلوه فروشی کند،آدم فروشی کند ۱۰ گرم باشد اما مرد باشد مثل چو ان‌لای نخست وزیر چین که اوائل دهه ۱۹۷۰ جایزۀ صلح نوبل آمریکایی ها را که برایش پیچیدند اما رد کند! “

میگوید، آخر مردیکه امل، این افتخار بود! چرا حرف مفت میزنید من الان که دارم این را میگویم اشک در چشمانم جمع شده است احساس غرور و افتخار میکردم وقتی دیدم این کارگردان یگانه جایزه اسکار را برای ایران به ارمغان آورده است. آنوقت شما دم از آن چینی بی همه چیز میزنید؟!

میگوید ببینید من کاری به سیاسی بودن این ماجرا ندارم اما  آلفرد هیچکاک،با آن همه عظمتش و با انکه انگلیسی بود نتوانست جایزه اسکار بگیرد. ولی به هر حال اصغر فرهادی یک عنوان خیلی بزرگی برای ملت ایران کسب کرد و جای تقدیر و تشکر داره حالا ببنید به محض اینکه وارد کشور بشه هزار تا تهمت فحش بهش میدن که تو خائنی از اینجور حرفا…

این کارگردان میگوید اینجا پاریسه! ایران نیست، حرفت را راحت بزن، هر چی تو دلته بپرس!

خبرنگار میگوید نظرتان را میخواستم بپرسم راجع به حمایتی که جنبش سبز از فیلم شما کرد و فکر میکنید جنبش سبز در این زمان نیاز داشت که از فیلم شما حمایت کند؟

_من فقط خیلی خوشحالم که جنبش سبز وجود دارد، همین برای من کافیست.

_ خواهش میکنم عظمت! جنبش سبز را در سطح فیلم هایی مثل فیلم های من پایین نیاورید. حتی اگر لطف میکنید و فکر میکنید که این فیلم عالی و فیلم خیلی خوبی است، جنبش سبز خیلی بزرگتر از آن است که درقالب چنین چیزهایی بگنجد!

بامزه میگوید: حالا خوب است خودش هم به پایین بودن سطح فیلمش اعتراف کرده است!

حواس پرت میگوید صهیونیست ها هر جا قحطی و خشکسالی میشود به یاد کمک های انسان دوستانه می افتند

میگوید میتوانم بپرسم این چه ربطی به موضوع  داشت؟!

میگوید: دعوا نکنید بابا، کجای کارید آقا! اینها که چیزی نیست چرا پرده دری میکنید و اسم جنبش سبز را به میان می آورید، این آقا جلوی پرده و در مقابل چشم صدها نفر پیر و جوان با یک زنیکه دست داده! حالا چه کارهایی پشت پرده کرده است را دیگر نمیدانم! قربون دستتون یه سری به وبلاگ ما هم بزنید WWW.sansor.COM

بی خیال میگوید: به اونایی می گم که از فک و فامیل های لوئی پاستور هستن و کیهان زیاد می خونن و گیر دادن به بهائیت و دست دادن به نا محرم و… اصلا دست داده که داده اگه من به جاش بودم ماچش هم میکردم!

میگوید: آخر شما که در عمرتان یک فیلم ندیدید چه طور فیلم را تحلیل میکنید؟ اصلا می فهمید اسکار یعنی چه؟!

حواس پرت میگوید: اسکار ماهی پر اشتهائی است، با دهان بزرگش قدرت دارد ماهیان بزگتر از دهانش را بگیرد و آرام آرام ببلعد. ماهی اسکار، شکارهایش را از سر می‌بلعد …

میگوید آخر احمق آن اسکار چیز دیگری است…

میگوید: “اگه غربي ها اين فيلم رو پسنديدن دليل بر بد بودن شخص يا فيلم نيست اتفاقا بايد افتخار كرد كه بعد از سالها فرهنگ واقعي ايران رو به جهان نشون داديم”

میگوید: ديكتاتورها و طرفداران تفكر ديكتاتوري براي القاي تفكرات جنبش چندش آور سبز یابه اصطلاح خودشان روشنفكرمآبانه چه تقلاي مضحكي ميكنند همان احمقهائيكه در خارج به دلايل صرفا سياسي به کارگردانان ما جايزه ميدهند و برايشان هورا ميكشند.

میگوید این را به افتخار این کارگردان تقدیم میکنم به ملت عزیز و انقلابی ایران:

میگوید آخر اینکه سبزش بیشتر است! لا الله الا الله اش کو؟!

با عرض معذرت مثل اینکه اجنبی ها هم حرف دارن:

زاک اسناید میگوید: چه طور برای فیلم ۳۰۰ ما طومار اینترنتی راه انداختید آنوقت برای جدایی از خوشحالی اشک میریزید؟!

دبيرکل فراکسيون خط امام(ره) مجلس میگوید این کارگردان شادي را امروز به مردم ايران هديه کرد و ايرانيان به دور از هرگونه تعارفات و جناح‌بندي‌ها احساس غرور مي‌کنند.

مدعی میگوید: بله، ما شا الله مهر به میهن موج میزند در این فیلم که در کل ایران یه آدم حسابی پیدا نمیشه و در این میان یک  زن سالم هم که سر در میاره برای نجات تنها دخترش از دست این بدمنشان زامبی قصد مهاجرت به خارج رو میکنه! اون موقع آمریکایی ها کاپیتالاسیون رو بهمون قالب میکرد حالا خودمون این کار رو با خودمون میکنیم! جلل خالق!

ایرانیست میگوید: هميشه پاينده باشي آقاي فرهادي اي ايراني هنرمند، ای ایرانی، ای ایرانیست، ايران و ايراني به تو افتخار ميكند. های ششم حال اومد حال این عربا رو گرفتی

حج خانوم که دو پسر شهید دارد میگوید
اجنبیا و اسرائیلیا از خراب کردن این ملت خوشحال می شن معلومه که اسکار هم بهتون میدن
تو رو به خدا یه ذره وجدان داشته باشید تا چشاتون به چارتا اجنبی میفته دست وپا گم نکنید!

در پایان:

ویکتوریا نولاند سخنگوی وزارت خارجه آمریکا :

این اولین فیلم ایرانی است که برنده اسکار می شود و من از طرف همه به اصغر فرهادی تبریک میگویم. این فیلمی است که واقعا به جهان تصویری ارزشمند از زندگی در ایران ارائه میکند. ما این موفقیت را به او تبریک گفته و پویندگی و عظمت تاریخی صنعت سینمای مستقل ایران را تحسین می کنیم.

 
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)