تاريخ انتشار : 20 فوریه 2012 تعداد بازديد : 3582

 مقدمه


مقدمه

“حتماً مطالعه شود”

در این نوشتار برآنیم تا با تأسی از افکار و اندیشه های چراغ راه انقلاب ، حضرت امام خمینی (قدس سره) به تبیین جایگاه و اهمیت مجلس و انتخابات بپردازیم و نیز شاخصه های نمایندگی و کاندیداتوری را از تفکر ناب اسلامی که در کلام آن یار سفر کرده متبلور است ، استخراج نماییم .

تیم نویسندگان نصر۱۹ امیدوار است که گامی هرچند کوچک در رشد و تعالی فرهنگ سیاسی ملت شریف ایران برداشته و همچنان در مسیر تحقق آرمانهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی در حرکت باشد – ان شاء الله-.

ذکر چند نکته را ضروری می بینیم :

نوع نوشتار به جهت جذابیت و روان بودن بیشتر به صورت یک گفتگوی فرضی  طراحی شده طرح سوالات براساس فرمایشات امام خمینی (ره) در دیدارها و سخنرانیها و … بوده و با رعایت اصل امانتداری ارائه می گردد .

متذکر می شویم که نوع سوالات طراحی شده براساس نگاه نویسندگان نصر۱۹ به شرایط انتخابات و درک حوصله خوانندگان بوده و هیچ اصراری برای منحصر و محدود کردن مطالب پیشرو وجود ندارد و قطعاً برای محققان و پژوهشگران کافی نیست ، اما در عین حال می تواند شروعی تازه باشد . امیدواریم که با نظرات نقادانه یاور ما باشید .

 به جهت استفاده بیشتر مخاطبان نصر۱۹ ، کاربران فضای مجازی ، و علاقه مندان و پژوهشگران در پایان بیانات ، منابع آنها ذکر خواهد شد .
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)


 1. ایوب گفت:

  با سلام بنده بعد از کلی گشت وگذار در اینترنت هر چه دنبال مطلب مورد نظرم می گشتم وپیدا نشد یا سایت قفل شده بود صفحه هدایت کننده به سایت های مجاز باز شد واین جمله پس از چند ثانیه باز شد که شهیدان به انتخاب شما نگاه می کنند آخر کدام شهید کدام انقلاب بنده ۲۰سال خون جگر خوردم تا توانستم یک لیسانس قراضه بگیرم اما به خاطر یک اشتباه کوچک ۴۰ روز باز داشت شدم وبعد از کار در ساز مانهای دولتی محروم شدم
  در جهان یکی وآن هم کافر پس در همه دهر یکی مسلمان نبود
  شما فقط برای یک لقمه نان سنگ امام وانقلاب وشهیدان را به سینه میزنید
  واسه نونه واسه نون اگر اینو بدانی تو به دلقک نمی خندی

  • عبد النقی گفت:

   بسم الله الرحمن الرحیم
   با سلام خدمت بردار بزرگترم ایوب امید است به عرایض بنده اعتماد فرمایید و اگر اعتماد نکنید معذورید و حق به جانب دارید اما بعد:
   سختی ها را درک میکنیم و به شما تا حدودی حق میدهیم اما بهتر است ما هم کمی به دیگران حق بدهیم دوست عزیز اگر قرار باشد هر شخصی یک اشتباه کوچک انجام دهد و به خاطر آن مجازات نشود آن وقت جامعه پر میشود از اشتباهات کوچولو! و این یعنی فاجعه، اما مسئله ای که در رابطه با ما مطرح نمودید:
   ما نه دلقک هستیم و نه برای نان کار میکنیم ما به حمد الله با نیت قربة الی الله و به حرمت خون سید الشهدا و شهدا دست به قلم برداشته ایم و انشاالله خواهیم برداشت.
   با آرزوی موفقیت برای شما دوست گرامی
   در پناه حق/یا علی مدد