تاريخ انتشار : 10 فوریه 2012 تعداد بازديد : 2787

 مقدمه ویژه نامه سراج


سراج

“مقدمه حتماً مطالعه شود”

در هفته های آینده شاهد اجرای انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهیم بود که صحنه ای دیگر از قدرت نمایی نظام جمهوری اسلامی و بسیج همه تفکرات و آرمانها در جهت نیل به اهداف متعال و والای آن است.
انتخابات و نحوه اجرای آن ( چرایی- چگونگی ) ، مسئولیتهای مردم و کاندیداها و نخبگان سیاسی ، نقش دشمنان و … سوالات بیشماری را در اذهان ایجاد خواهد کرد که برای پیدا کردن پاسخ باید به کسانی مراجعه کرد که از روی هوا و هوس و منافع شخصی و حزبی سخن نمی گویند ، بلکه براساس هوشیاری و بصیرت و پایبندی به اصول و ارزشهای نهادینه شده در فرهنگ انقلابی ، مردم را هدایت می کنند . دراین مطلب از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بهره خواهیم برد ، و این بار نیز دست نیاز و یاری به سمت ایشان دراز میکنیم و متذکر می شویم که :
نوع نوشتار به جهت جذابیت و روان بودن بیشتر به صورت یک گفتگوی فرضی طراحی شده . طرح سوالات براساس فرمایشات مقام عظمای ولایت در دیدارها و سخنرانیها و … بوده و با رعایت اصل امانتداری ارائه می گردد .
براساس سیاست تعریف شده از طرف نویسندگان و جلوگیری از بروز هرنوع شائبه و اثبات مستقل بودن از گروهها و جریانات و احزاب ، بیانات رهبر انقلاب از سال ۱۳۸۲ و قبل از آن مورد استفاده قرار گرفته است . با این حال تازگی و بروز بودن خودرا داراست تا مؤید این مطلب باشد که آنچه را در آیینه نمی توان دید ، ایشان در خشت خام دیده اند .
متذکر می شویم که نوع سوالات طراحی شده براساس نگاه نویسندگان نصر۱۹ به شرایط انتخابات و درک حوصله خوانندگان بوده و هیچ اصراری برای منحصر و محدود کردن مطالب پیشرو وجود ندارد و قطعاً برای محققان و پژوهشگران کافی نیست ، اما در عین حال می تواند شروعی تازه باشد . امیدواریم که با نظرات نقادانه یاور ما باشید .
به جهت استفاده بیشتر مخاطبان نصر۱۹ و کاربران فضای مجازی ، در پایان بیانات ، تاریخ آنها ذکر خواهد شد .

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

www.leader.ir
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه ای

www.khamenei.ir
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)