تاريخ انتشار : 24 ژانویه 2012 تعداد بازديد : 2710

 به سوی افتخار


به سوی افتخار

 پرچم جمهوری اسلامی ایران

بازهم انتخابات…ولمون کن بابا…برو حوصله داری…مگه قبلی ها چه گلی سرمون زدن…اسم هر کسیکه که خودشون بخوان از داخل صندوق درمیآد…انتخابات فرمایشی…انتخابات دستوری…و…

تمامی این جملات و سخنان و مشابه آن ها را بارها و بارها از زبان غریبه و آشنا ، نزدیک و دور ، خرد و کلان و دوست و دشمن شنیده ایم و خوانده ایم و دیده ایم. و پس از اجرای هر رفراندوم ایمان و اعتقادمان به مسیری که در پیش گرفته ایم بیشتر از پیش شده است و به این باور و یقین قلبی رسیده ایم که سردمدارانی که دم از انکار و دروغ و تقلب و فرمایشی بودن انتخابات می زنند ، خود بیشتر از ما و امثال ما به واقعیت قضیه اشراف دارند و می دانند بالاترین سطح مردم سالاری در ایران عزیز جریان دارد. درغیراینصورت چه لزومی دارد ما ه ها قبل از اجرای هر انتخابات در کشور ما دلارها خرج کنند و گلوی خود را پاره کنند و در شبکه های ماهواره ای و همچنین در تریبون ها و وبلاگ ها و سایتها و جرایدشان (متفق القول) به یک موضوع حمله کنند و اذهان مردم را به این جهت سوق دهند که در انتخابات شرکت نکنید. و دوستان به ظاهر دوست نیز با آنان هم صدا شده و آتش بیار این معرکه شوند.

مقام عظمای ولایت در نهایت بصیرت و دشمن شناسی مکرراً در بیانات در دیدارها و سخنرانی ها به این مطلب اشاره فرموده اند که باید در انتخابات حضور گسترده داشت ، فارغ از آنکه چه کسی را به عنوان وکیل و نماینده خود انتخاب می کنیم. ( البته نحوه انتخاب ، معیارها و اصولی دارد که جایگاه آن دراین بحث نیست و انشاءالله در مطالب آینده در سایت نصر۱۹  به این موضوع نیز خواهیم پرداخت. )

ذکر این مطلب را نیز بر خود واجب می دانم که در انتخابات گذشته و همچنین انتخابات آتی نحوه حضور کاندیداها و سلایقشان حکایت از آن دارد که تمام نگرش ها و طیف های سیاسی موجود در کشور برای مجلس نهم برنامه ریزی کرده اند ( حتی کسانیکه انتخابات را تحریم کرده اند و با دست پس می زنند و با پا پیش می کشند. )  این وضعیت موجب حضور همه قشرها و سلایق در انتخابات خواهد شد و بهانه را از بهانه جویان خواهد گرفت.

باز می گردیم به ابتدای مطلب ، در ایران عزیز بعد از انقلاب تاکنون بیش از سی دوره انتخابات آزاد و قانونی اجرا شده است و در حالیست که مردم برخی از کشورهای همسایه حتی نمیدانند رای مردم یعنی چه؟؟؟ پس چرا مدعیان دموکراسی و آزادی بیان این همه مارا مورد هجمه قرار می دهند؟؟؟ و در بحبوحه هر رفراندوم تمام نیروهای مادی و معنوی خود را اعم از داخلی و خارجی به کار می گیرند تا از حضور مردم بکاهند؟؟؟

بله ، ما منافع استکبار را به خطر انداخته ایم ، خواب خوش را از چشمانشان ربوده ایم ، و به آنها حق می دهیم که از دست ملت ایران عصبانی باشند و از این عصبانیت بمیرند. کار دشمن دشمنی کردن است و از دشمن انتظار دوستی و محبت خطای بزرگی است اما آنجاییکه از دوستان دشمنی می بینیم دردناک است. آیا بهتر نیست به تبعات حرف ها و سخنرانی هایمان بیشتر بیندیشیم و عواقب کار را بسنجیم؟؟؟

ايران من قصيده برايت سروده‌ام             مدح تو را قصيده مهل ابتر آورند

من عاشقانه شاعرم و شاعر وطن        بيرون مرا مخواه كه از چنبر آورند

اسفندم و به پاي تو بيتاب سوختن     چشم بد از تو دور بگو مجمر آورند

من رآي داده‌ام به تو و مي‌دهم هنوز    از كاسه چشم‌هاي مرا گر در آورند

“مرتضی اميري اسفندقه”

این انتخابات نیز به فضل الهی همچون انتخابات سی و دو سال گذشته برگزار خواهد شد و همچون همیشه با افتخار برای ملت ایران همراه خواهد بود و رو سیاهی به ذغال خواهد ماند .(ان شاءالله)

همه با هم ، پیش به سوی افتخار…
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)