تاريخ انتشار : 29 دسامبر 2011 تعداد بازديد : 4579

 حماسه ۹ دي حماسه ای جاودان در حافظه تاريخي ملت ايران


حماسه ۹ دي حماسه ای جاودان در حافظه تاريخي ملت ايران


حماسه ۹ دي به دلیل آنکه توسط مردم خلق شد جاودان خواهد شد و همواره درحافظه تاريخي ملت ايران زنده خواهد ماند. حماسه ۹ دي نماد بصيرت ملت ايران است و حضور گسترده مردم در چنین روزی درجهت دفاع از نظام اسلامي و اصل مترقی ولایت فقیه ارزیابی خواهد شد.
حماسه ۹ دي بيانگر دیدگاه ملت ايران نسبت به انقلاب اسلامي ، اهداف ، دستاوردها و ویژگیهای منحصربه فرد آن است و بعد از گذشت بيش از سه دهه از وقوع انقلاب اسلامی، ابن نکته را به وضوح نشان می دهد که همچنان نگاه ملت ايران به انقلاب اسلامي همانند روزهای اول انقلاب است.
مردم ايران اسلامي همواره نشان داده اند كه براي حفظ نظام اسلامي و كيان كشور و دفاع از جايگاه والاي ولايت در ميدان ها و عرصه هاي مختلف حضور خواهند يافت.

بسیار ساده انگارانه خواهد بود که فتنه ۸۸ و جریانهای وابسته به آن – جریانهی داخلی و خارجی که آن را به وجود آورده و حمایت کردند – را از نوع دعواهای سیاسی که غالباَ در ماههای منتهی به انتخابات رخ میدهد ارزیابی کنیم، بلکه با نگاهی عمیق و ژرف به سالهای قیل از آن و به خصوص پس از سال ۷۶ و مطرح شدن افرادی با تفکراتی که بعدها مسجل شد عمود خیمه نظام اسلامی یعنی ولایت مطلقه فقیه را نشانه رفته اند ، پی خواهیم برد که دشمنان نظام اسلامی در مقطع انتخابات ۸۸ با تمام قوا و انرژی تمام سرمایه های انسانی ، رسانه ای و مادی خود را تجمیع کردند تا عقده گشایی کنند و شکست های پیاپیشان از نظام جمهوری اسلامی، ولایت فقیه و ملت سرافراز را یکجا انتقام جویی کنند.
سرمايه گذاري هنگفت دشمنان در راستاي برهم زدن ثبات كشور بود. دشمنان نظام به ويژه انگليس گمان ميكردند مي توانند در داخل كشور يك مشكل اساسي ايجاد كنند غافل از اينكه انقلاب اسلامي ملت ايران استوار و پايدار است. مردم ایران با حضور پرشور و گسترده در راهپيمايي ۹ دي ۸۸ مجددا با رهبر معظم انقلاب تجديد بيعت كردند و حضور گسترده مردم نشان داد كه همواره همانند گذشته از نظام و ولايت فقيه حمايت خواهند كرد. 
به دنبال فتنه سال ۸۸ و روشن شدن ابعاد حركت فتنه گران در تضعيف اركان نظام اسلامي و پيگيري اهداف دشمنان، اقشار مختلف مردم در ۹ دي ماه آن سال به صورت خودجوش به ميدان آمدند و با خلق حماسه اي تاريخي و ماندگار، پايبندي خود به نظام و انقلاب و ولايت فقيه را مورد تاكيد قرار دادند.
شکل‌گيري حماسه ۹ دي نماد پايبندي مردم ايران اسلامي به اهداف والاي انقلاب اسلامي است. در اين روز ملت ايران با حضور عظيم و باشکوه خود به جهانيان نشان دادند که در هر شرايطي با يکديگر برادروار در کنار هم و متحد، پشتيبان و حامي ولايت فقيه هستند و در راه دفاع از آرمان‌هاي والاي انقلاب از جان و مال خود مي‌گذرند و در برابر هرگونه تجاوز و تهاجمي ايستادگي کرده و از تماميت ارضي کشور و مرز‌هاي ايران اسلامي دفاع مي‌کنند.
مصادف بودن اين حماسه با روزهاي سرنوشت‌ساز انقلاب اسلامي بیش از پیش پاسداشت اين روز تاريخي را ثابت میکند و بزرگداشت آن مي‌تواند پاسخي محکم و دندان‌شکن به ياوه‌گويي‌هاي دشمنان خارجی و برخی از دوستان نادان داخلی باشد و آنها را بيش از پيش نااميد کند.
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)


 1. ولي الله گفت:

  لبيك يا خامنه ای لبيك يا حسين (عليه السلام) است

  *********************************************************

  امام خامنه ای :

  بصیرت ، یعنی اینکه بدانیم شمری که سر از حسین (ع) برید ، همان جانباز صفین است که تا مرز شهادت پیش رفت

  [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

  (سلامتی امام خامنه ای صلوات)

  =============================================

  ولايتمداران بم http://www.velayatmadaran-bam.blogfa.com

 2. حرف تو گفت:

  سلام.. تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتون در “حرف تو”

  “حماسه ۹ دی، بازخورد تفکر ولایی”

  با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/3228

  در این سایت انتشار یافت.

  چشم به راه مطالب خوب شما هستیم.

  هدیه سایت “حرف تو” به شما:
  پیا امام علی علیه السلام فرمود: کسی که به خردمندان گوش نسپارد، عقلش بمیرد.

  یا علی