تاريخ انتشار : 10 نوامبر 2011 تعداد بازديد : 37750

 حمله نظامی به ایران در راه است


بسم الله الرحمن الرحیم

همه چیز درباره حمله اسرائیل و آمریکا به ایران

آیا وضعیت زرد است؟و یا آژیر قرمز به صدا درآمده است؟

آیا ادعای کذب ترور سفیر عربستان و گزارش اخیر انرژی اتمی بر علیه ایران مقدمه سازی برای حمله به ایران نیست؟

(مقاله ای جالب و کامل حتما بخوانید شاید وضعیت قرمز باشد)

به گزارش روزنامه صهیونیستی آسوشیتدپرس در این اوضاع که تنها احتمال حمله نظامی به ایران منجر به افزایش قیمت نفت شده دیگر حمله قطعی نظامی به ایران چه ضربه ی مهلکی را بر اقتصاد فلج شده ی غرب وارد خواهد ساخت؟!

تنها کشور استقبال کننده از حمله نظامی به ایران انگلستان میباشد و دیگر کشور ها رویکرد مخالفی را در پیش گرفته اند تا جایی که وزیر خارجه روسیه درباره ی هرگونه ماجراجویی علیه ایران هشدار داده و در کنفرانس مطبوعاتی در مسکو رسما اعلام کرد:

“حمله علیه ایران اشتباه بزرگی خواهد بود.این اولین باری نیست که مقامات اسرائیلی ادعای حمله نظامی علیه ایران را مطرح می کنند. رویکرد ما واضح است، این جنگی بزرگ با پیامدهای غیر قابل پیش بینی خواهد بود.”

وزیر خارجه آلمان نیز طی سخنانی وضعیت کنونی را جدی اعلام کرد و افزود:

 بحث‌ها درباره‌ی مداخله‌ نظامی در ایران بیهوده است و حمله‌ نظامی به این کشور نتیجه‌ا‌ی معکوس دارد.»

وی ضمن اعلام اتخاذ تحریم های بیشتر علیه ایران افزود: نباید بحث‌های حمله‌ نظامی به ایران را به میان کشید. چنین مباحثی رهبران ایران را قوی‌تر می‌کند، نه ضعیف‌تر!

حتی برخی از کشورهای حاشیه خلیج فارس نیز به طور غیر مستقیم سخن از اعتراض گشوده تا جایی که وزیر دفاع کویت نسبت به حضور نظامیان آمریکا در خاک این کشور اخطار داد و اعلام کرد:

“کشور ما پایگاه سربازان آمریکایی نیست”

تمام این مباحث جایی جالب تر میشود که حتی در خود اسرائیل نیز بر سر حمله به ایران اختلاف است به گزارش روزنامه صهیونیستی “یدیعوت آحارونوت”تنها دو نفر در اسرائیل خواستار حمله نظامی به ایران هستند و بقیه سران رژیم صهیونیستی به شدت با این کار مخالف هستند.

 

این موضوع به جایی میرسد که حتی بزرگترین تحلیلگر سیاسی اسرائیل”ناحوم برنیاع” که مقامات اسرائیل در رابطه با تصمیمات مهم با او مشورت میکنند جمعه و در طی یادداشتی راجع به نظر مسئولین اسرائیل درباره حمله یا عدم حمله ناگهانی به تاسیسات هسته ای ایران، به وحشت از پاسخ قاطع ایران در برابر چنین حمله ای اشاره میکند و پاسخ ایران را “ویرانگر” توصیف میکند.

 

در این یادداشت آمده است: «فرمانده ستاد ارتش اسرائیل “بنی گانتس” و رئیس موساد “تمیر باردو” و رئیس سازمان اطلاعات ارتش سرلشکر “افیف کوخافی” و “یورام کوهین” رئیس دستگاه امنیتی اسرائیل (شاباک)، با ایده حمله به ایران کاملاً مخالف هستند. تنها دو نفر از مسئولین سیاسی- نظامی اسرائیل یعنی “بنیامین نتانیاهو” و “ایهود باراک” طرح حمله به تاسیسات هسته ای ایران را تایید می کنند آن هم بدون در نظر گرفتن عواقب چنین حمله ای و پاسخ متقابل ایران.»

برنیاع در یادداشت خود نوشته است: «موضوع حمله احتمالی به ایران، بسیاری از دستگاه های امنیتی و فرماندهی حکومت اسرائیل را به خود مشغول و بسیاری از کشورهای خارجی را نسبت به حوادث بعد از آن نگران کرده است.»

“برنیاع” نوشته است: «فرماندهان امنیتی و سیاسی اسرائیل به ۴ جبهه تقسیم شده اند؛

–  جبهه اول می گوید تاثیر چنین عملیاتی کم است و در عین حال پاسخ ایران بسیار دیوانه وار خواهد بود چراکه با موشکباران اسرائیل از داخل خاکش و از لبنان بوسیله حزب الله و از غزه به وسیله حماس، باعث خسارت های بی پایان برای اسرائیل خواهد شد.

– جبهه دوم بر این عقیده است که باید خویشتندار بود زیرا برنامه هسته ای ایران تا دو یا دو سال و نیم دیگر تمام نخواهد شد و در این بین، انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در پیش خواهد بود که در صورت پیروزی “باراک اوباما” برای دور دوم یا آمدن رئیس جمهور جدید، مسئله حمله به ایران به دوش آن ها خواهد بود. علاوه بر اینکه این احتمال نیز وجود دارد که نظام ایران تغییر کند.
– جبهه گیری سوم از سوی فرماندهان دستگاه های امنیتی اسرائیل همچون رئیس ستاد ارتش “بنی گانتس” و رئیس موساد “تمیر باردو” و رئیس سازمان اطلاعات ارتش سرلشکر “افیف کوخافی” و “یورام کوهین” رئیس دستگاه امنیتی اسرائیل (شاباک) اتخاذ شده است که تمام آن ها با طرح حمله به ایران مخالف هستند

موضعی که با موضع سران سابق دستگاه های امنیتی اسرائیل همچون “گابی اشکنازی” و “مئیر داگان” و “عاموس یدلین” و “یوفال دیسکین” که با برخورد نظامی با ایران به شدت مخالف بودند مطابق می باشد.
– اما جبهه چهارم که “نتانیاهو” و “باراک” –به قول برنیاع: هیولای دوقلو- تشکیل دهنده آن هستند طرفدار آغاز جنگ علیه ایران می باشند.

حرص زدن این دو مقام اسرائیلی باعث شد تا آمریکا وزیر دفاع خود را به اسرائیل اعزام کند تااز بنیامین نتانیاهو نخست وزیر و ایهود باراک وزیر جنگ رژیم صهیونیستی تعهد بگیرد که مرتکب حمله نظامی علیه تاسیسات هسته ای ایران بدون هماهنگی با آمریکا نشوند. که البته این دو مقام اسرائیلی از دادن این تعهد به طور واضح طفره رفته اند و تعهدی نداده اند.که به این خاطر مقامات نظامی آمریکایی از تعهد ندادن اسرائیل بسیار نگران هستند

اما در اینجا پاسخ مقامات ایرانی نیز جالب بوده پاسخی که خبرگذاری النهرین نیز آن را منتشر کرد:

“مقامات ایرانی با صراحت اعلام کرده اند که اولین موشکی که از “تل آویو” یا یک جنگنده به ایران اصابت کند، اسرائیل باید خود را برای دریافت بیش از ۱۵ هزار موشک در عرض چند دقیقه آماده کند که طبیعتاً بعد از آن دیگر اسرائیلی وجود نخواهد داشت، بلکه یک رژیم فلج باقی می ماند که غرب برای جابجا کردن آن باید از ویلچر استفاده کند. برخی دیگر از مسئولین ایران نیز گفته اند که ایران منتظر چنین حماقتی از سوی اسرائیل است تا با این رژیم تسویه حساب کند و با نابود کردن آن، مردم فلسطین را به سرزمین هایشان بازگرداند.»

این خبرگزاری نوشت: «تهدیدات ایران تنها در گفتار خلاصه نشده است بلکه این کشور با رونمایی از محصولات استراتژیک جدید همچون موشک های بالستیک “شهاب۳” که تا ۲۵۰۰ کیلومتر برد دارد، سبب نگرانی و وحشت غرب و اسرائیل از رسیدن ایران به این مرحله از قدرت و یا حتی فراتر از آن همچون “شهاب ۴ و ۵” که شاید ایران نخواسته آن ها را اعلام کند، شده است.»

اما بهتر است در اینجا آب پاکی را بر روی دستتان بریزم چرا که ایهود باراک در آستانه انتشار گزارش آژانس بین المللی انرژی هسته ای درباره فعالیت هسته ای ایران به رادیو اسرائیل گفت: «جنگ گردش نیست و ما به دنبال گردش هستیم نه جنگ.»

وی در ادامه گفته های خود افزود: «اسرائیل تصمیم ندارد وارد هیچ گونه جنگ و عملیات نظامی شود. گمانه زنی های روزهای اخیر در رسانه های اسرائیل که از انجام عملیات نظامی علیه ایران سخن به میان آورده اند اهمیتی ندارد.»

نتانیاهو نیز این ادعا را(حمله به ایران)مضهک خواند ولی در عین حال تاکید کرد تحریم های وضع شده علیه ایران بدون گزینه نظامی کارساز نخواهد بود و به شکست می انجامد.

اما خیر مثل اینکه این رمان همچنان ادامه دارد چرا که دیک چنی معاون رییس جمهوری پیشین ایالات متحده، اعلام داشت در صورتی که لازم شود، اسرائیل به تأسیسات اتمی ایران حمله خواهد کرد.»


 این شخص همچنین با چند تن از مقامات بلندپایه اسرائیلی تا کنون درباره برنامه های اتمی ایران مذاکره کرده و همه آنها گفته اند که ایران را برای خود “یک تهدید اساسی” تلقی می کنند.»

اما جالب اینجاست که خودی ها میگویند آمریکا و اسرائیل هیچ غلطی نمی توانند بکنند هیچ یک بار در تاریخ چندین هزار ساله بشر غربی ها هم اینبار با ایران هم کلام شدن تا جایی که مجله تایم نوشت: «قیمت نفت در حال حاضر گران هست و در صورت حمله به ایران و به تبع آن کاهش تولید نفت، قیمت این ماده سوختی به شدت افزایش خواهد یافت.»

این مجله آمریکایی ادامه داد: نفت تنها نگرانی در حمله به ایران نیست. ایران توانایی های نظامی و موشکی زیادی دارد که می تواند به راحتی حملات را تلافی کند. قایق های تندروی ایران نیز می توانند تنگه هرمز را ببندند؛ تنگه ای که ۴۰ درصد نفت جهان را تامین می کند. از طرفی هم نیروی هوایی ایران هم وارد عمل خواهد شد و عملیات های تلافی جویانه انجام خواهد داد.»

تایم در پایان نوشت: «مقامات سابق اسرائیل و آمریکا در مورد حمله به ایران و تاسیسات هسته ای این کشور در سال های اخیر بارها هشدار داده اند.»

اما بزارید یکم هم به مردم اسرائیل وقت بدیم که نظرشون در رابطه با این ادعا ها چیه؟

به گزارش جام نیوز به نقل از فارس، سایت روزنامه صهیونیستی هآرتص خبری را به نقل از یکی از چهره‌های جمهوری اسلامی ایران مبنی بر توخالی بودن تهدیدات اسرائیل علیه ایران منتشر کرد.

هآرتص در ذیل این خبر نظر تعدادی از کاربران خود را قرار داده است که بخشی از آنها را در ادامه می‌خوانید:

۱_ اسرائیل مانند یک سگ هار دوست دارد پای هرکس را که در حال تلاش است گاز بگیرد. (۴۸ موافق _ ۱۸ مخالف)
 
۲_ تمام دنیا جنگ طلب نیست. فقط اسرائیل جنگ طلب است. (۱۲۸ نظر موافق _ ۵۸ مخالف)
 
۳_ وقتی شما یک جنگ را آغاز می‌کنید چطور می‌خواهید به آن پایان بدهید؟ (۲۳ موافق _ ۴ مخالف)
 
۴_ اسرائیل منافع آمریکا را در خاورمیانه از بین خواهد برد. (۱۲۵ موافق _ ۵۷ مخالف)
 
۵_ او! درست می‌گوید. (۴۱ موافق _ ۱۹ مخالف)
 
۶_ اسرائیل از سال ۲۰۰۵ هر سال در هنگام ارائه گزارش آژانس هسته‌ای از این حرف‌ها می‌زند. (۴۲ موافق _ ۱۴ مخالف)
 
۷_ ناتو هم باید به اسرائیل کمک کند. (۳۲ موافق _ ۱۳ مخالف)
 
۸_ اسرائیل بیش از ۱۷ هزار و ۴۰۰ کلاهک هسته‌ای دارد. چرا از یک بمب هسته‌ای کوچک در ایران نگران است؟ (۲۱ موافق _ ۱۳ مخالف)
 
۹_ اسرائیل باید به پاکستان حمله کند که بمب اتمی دارد نه به ایران. (۲۰ موافق_ ۱۰ مخالف)
 
۱۰_ حمله به ایران جبران ناپذیر است.(۲۷ موافق _ ۳۲ مخالف)

رسانه صهیونیستی هآرتص همچنین ساعاتی بعد، خبر اظهار نظر وزیر امور خارجه روسیه در مورد اینکه حمله اسرائیل به جمهوری اسلامی ایران اشتباهی جبران ناپذیر برای رژیم صهیونیستی است را به عنوان خبر اول خود منتشر کرد.

اما نظر شما چیه؟شما به کدوم گزینه رای میدید؟به نظر من که گزینه ی۱خیلی چرب و نرمه!!!

این نوشته با کوشش چندین ساعته اینجانب در گردآوری مطالب فراهم شده فلهذا ذکر منبع الزامی است!

 

 




همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)


 1. میلاد عمویی گفت:

  سلام
  مطلب خیلی توپی بود (H)
  بازم در این جریان خبر های جدیدتر را ارسال کن.
  انشاالله همیشه موفق باشی 😉

  • عبد النقی گفت:

   بسم الله الرحمن الرحیم
   علیکم السلام همسنگر عزیز خوشحالمون کردید,چشم اگر خبر به درد بخوری پیدا کردم به خاطر گل روی شما میزارم
   انشا الله شما هم موفق باشید.
   یا علی مدد

 2. سلام همسنگر عزيز بسيار خسته نباشيد اميدوارم هر چه زودتر به خواسته دلتان برسيد
  اللهم عجل الوليك الفرج (F)

 3. جشن بزرگ غدیر
  از شما دعوت می شود در جشن بزرگ غدیر شرکت نمائید.
  سه شنبه ۹۰/۸/۲۴
  محله ولدان ورزشگاه میثاق

 4. haeri گفت:

  مطلب بسیار جامع و کاملی بود خدا بهتون توفیق بده،این مملکت به امثال شما خیلی نیاز داره لطفا درباره مسائل روز سیاسی مطلب بذارید مشتری هستیم اساسی.

  • عبد النقی گفت:

   بسم الله الرحمن الرحیم
   سلام علیکم
   قربان شما,چشم مطالب سیاسی رو هستم!
   یا علی مدد
   ممنون از نظر انرژی زاتون!

 5. صابر گفت:

  اسراییل هیچ غلطی نمی تونه بکنه (N)

 6. setayesh گفت:

  سلام به همه
  من یه مدت نبودم میبینم هنوز این سایت پابرجاست (Y)

  • عبد النقی گفت:

   بسم الله الرحمن الرحیم سلام علیکم به! رسیدن به خیر ,خیلی خوشحال شدیم حضور مجددتون رو در سایت از طرف تمامی بر و بچ تبریک میگم!

 7. محمودي گفت:

  ما از تبار حیدر و خون خدایم /جان های پاک لاله خون خدایم
  جان ها به کف بهر ولایت تا شهادت /ما نسل لیلایم و مجنون ولایم
  یبن الزهرا یبن امیر الحنین /لبیک یا خامنه ای لبیک یا حسین

  خداوند متعال رهبر عزیز ما را تا ظهور حجتش زنده بدارد

 8. باسلام وعرض ادب
  سایت زیبا و پر محتوایی دارید. در این روزها سایت ها و وبلاگ ها سلاح های مبارزه به شمار می آیند و ما باید این ها را در برابر دشمن استفاده کنیم انشاءالله این سلاحتان همیشه فعال و به روز باشد. موفق باشید. امیدواریم نور شما وارد وبلاگمان شود. اگر مایل بودید به وبلاگمان لینک بدهید، ازافتخار ماست. یاعلی مدد

 9. یاس گفت:

  😛 😛 😛 این برای امریکا 🙂 🙂 🙂 اینهم برای ایران
  مطالب خوندنی بود ممنون

 10. کوروش گفت:

  خداوند به فریاد ملت ایران برسد

  • عبد النقی گفت:

   بسم الله خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها -یا به قدرت بیکرانت دستانم راتوانا گردان یا دلم را ازآرزوهای دست نیافتنی خالی کن.

 11. احمد گفت:

  امیدوارم دولتمردان جهان جای فکر کردن به منافع شخصی به فکر منافع ملتها باشند

 12. اسماعیل گفت:

  حمله علیه ایران اجتناب ناپذیر ایران باید با تمام قدرت اماده باشه اما من یه سوال برام پیش اومده برای این مسئله gps ایران الان توی چه وضیتی است خدا کنه که به جاهای خوبی رسیده باشد چون من به جوانهای باهوش ایران ایمان دارم انشاالله که نصر ازان ماست

 13. عقیل گفت:

  ههه اسراییل بزغاله تو نتونستی حزب الله رو از کار بندازی حالا میخای بیا به ایران حمله کنی پس اینارو بدون برات خوبه:
  ۱٫از شمال حزب الله رو داریم
  ۲٫ از پایین حماس رو
  ۳٫ ههه تازه جوون های ایرونی یه چی دارن که همتونو بسه خدا و ایمان به خدا
  ۴٫ یادم رفته بوود غیرت ایرونی هم هست
  تازه اون اولا که ایران هیچی نداشت حمله کردن به ایران اخر چی شد حالا که ایران این جوونا رو داره چیکار میخاین کنین؟

 14. OMID گفت:

  خدا به همتون رحم کنه

  • عبد النقی گفت:

   بسم الله الرحمن
   کیه که از رحمت خدا بی نیاز نباشه؟!
   ممنون انشاالله خدا به شما هم رحم کنه!

   • OMID گفت:

    این حرف فقط شعار هست مثل بقیه کاراتون.زمانی مصر سوریه دایم در حال شعار و تظاهرات بودن و میگفتن اسراییل را از صحنه روزگار محو میکنند ولی در ارز ۶روز کل ارتششون از هم پاشید تازه اونموقع اسراییل تازه تشکیل شده بود.الانمکار شما مثل اوناس.حدیثی از علی (ع)هرکس دشمنش را دست کم بگیرد نادان هست.حالا هی شعار بدین به خدا قسم همه اینایی که هی هارتو پورت میکنند تو سوراخ موشن.بگذریم زنده باد ایران.اگه اسراییل در معرض نابودی قرار بگیره هیچ ابایی از استفاده از اتم نداره.لا اقل اطلاعات درس بدین مردم بگین اگه حمله کنه با یه سنگم شده جلوش وامیستیم نه حرف مفت نمیدونم پشه مگس…
    پاسخ دادن

 15. OMID گفت:

  اینم خواستم بگم خودتون ببینید عقل کی بیشتر کار میکنه.اونایی که نظامین حتما رزمایش یا پیاده روی در کویر رفتن و یه قمقمه آب بیشتر نمیدن تا بدن عادت کنه ولی علم ثابت کرده در این صورت شاید طرف زنده موندن را یاد بگیره و بتونه زنده بمونه ولی عقل و بدن درست کار نمیکنه و نمیشه درست جنگید. حالا صهیونیستا همون ۴۰ سال پیش چیکار کردن واسه صحرای سینا (اگه اسمشو درست بگم)از دو روز قبل نظامیاشونو مجبور به خوردن مقدار بسیار زیاد اب میکنن.تا بدن اب کم نیاره و نتیجه جنگم که میدونید.

  • ناصر گفت:

   سلام .توصیه میکنم بیشتر در مورد اون جنگ تحقیق کنید.موقعیت الان خیلی فرق میکنه.
   البته حقیقت انکار ناپذیر اینکه اسراییل بمب اتم داره.اگه هم لازم بشه ازش استفاده میکنه.مشکل اصلی هم همینه.باید یه فکری به حال این کرد.

   • عبد النقی گفت:

    بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام،درود بر شما تحقیقات چند ماهه ای انجام گرفته است و انشاالله به زودی بر روی مطلبی فوق العاده جذاب پیاده میشود.احتمالا با عنوان”به ایران حمله شد!”
    لازم به ذکر است تنها چیزی که نمیشود مشکل به حسابش آورد بمب اتم است! به عنوان مثال شوروی نیز بمب اتم داشت،اما سرنوشتش چه شد؟!

 16. ایران گفت:

  سلام دوست عزیز – ما هشت سال مقابل تمام دنیا با هیچی جنگیدیم – حالا اگه توان موشکی یا حتی توان بالای دریایی یا توان خوب ایران با خلبان های نابغه رو در نظر نگیریم , دیگه فشنگمونو که خودمون میتونیم تولید کنیم .

 17. بهنام گفت:

  ما آماده دفاع از این مرز وبوم هستیم…………….

 18. ایرانی گفت:

  خدا دنیا رو برای جنگ خلق نکرد و اشرف مخلوقاتش هم هرگز طالب جنگ نیست اونهایی که جنگ رو دوست دارند فقط حیوانند اما مطمئن باشید تا پای مرگ هر وطن دوستی از سرزمین ، حق و آرمانش دفاع میکنه

 19. x گفت:

  …..خدا نکنه جنگ بشه نیروی نظامی ایران نمی تواند با سلاحهای فوق پیشرفته امریکا مقابله کند جنگ مساوی نابودی وتجزیه ایران است …..

  • حمیدرضا گفت:

   سلام . ببخشید شما برو ببین اسرائیل چطوری خودش اقرار می کند اگر ایران به ما موشک شهاب ۳ رو بزنه ، اسرائیل نابود شده .

 20. خدا کنه بیان تا بدونن با کی طرفن.یه طور جرشون میدیم که خودشونم بمونن توش.اگه شد خبرات رو در این موضوع برام ایمیل کن. مرسی
  😉

 21. متین قادری گفت:

  😀 (I) :-$ (*) :-S (H)
  ایران بمب زیادی دارد و فکر نکنم اسرایل بتوان انهارا شکست دهد

 22. متین قادری گفت:

  ببخشید نامه ام غلط دراومد ایران بمب زیادی دارد واسرایل نمیتوان ایرن را شکست دهد 😀 :-$ (*) (I) (U) (Y)

 23. متین قادری گفت:

  (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (H) (H) (H) (H) (H) (H) 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 (W) ;-( :-$ (I) 😀 😉 😀

 24. رضا گفت:

  اسرائیل وآمریکاوانگلیس هیچ غلتی نمیتونن بکنند(ماایستاده ایم) (H)

 25. اشکان گفت:

  ۱۰۰در۱۰۰ایران پیروز میشه 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 26. سید علی خ.... گفت:

  آمریکا (…) نخور تو کاری نمیتونی بکنی درجا شکست می خوری (N) (N) (N)

 27. جنگ نرم گفت:

  اقا مطمئن باشید که هیچ جنگی در راه نیست و این ها همه جنگ روانی دشمن است به تاریخ انتشار این مطلب توجه بفرمایید مال ۲ سال پیشه پس چرا جنگی نشده این اخبار کذب را باور نکنید

 28. رنجر بختیاری گفت:

  ما ایرانیان سالیان سال نشان دادیم که عاشق خاک وسرزمین مادریه مان هستیم.ازجنگ بیزاریم ولی اگر زور به گردنمان بیایند مادرانشان رابه عزایشان میکشانیم.مگر ما جوان ها مرده ایم.؟ زنده باد ایران .

 29. ناشناس گفت:

  حمله اسرایل به ایران نابودی اسرایل خواهدبود

 30. ابوذر گفت:

  ما در مقابل آمریکا و اسراییل ایستاده 😉

 31. مهران گفت:

  این قدر نگین جوونای با غیرت ما و …
  جوونای ما دیگه خراب شدن

  • حمیدرضا گفت:

   سلام برادر . شاید بی غیرت باشند اما ،،، مقم معظم رهبری : جوانان ما عاشق جنگ با اسرائیل هستند . 😉

  • کربلایی مهدی گفت:

   خودت خراب شدی فکر میکنی همه مثل خودتن! کافر همه را به کیش خود پندارد …

   • سرباز کوروش گفت:

    بیاین واقع بین باشیم.آمریکا و اسراییل با ۲۰ تا کلاهک هسته ای ایران رو نابود می کنن.اصلا به جبه نمی رسیم.

    • شما نهایت فداکاریت میشه روز تولد کوروش بری دور قبرش بزن برقص و مشروب خوری و اربعده کشی .
     ما ۲۳۰ هزار نفر شهید دادیم . چیزی که به مخ شما نمیرسه .
     تموم ۸ سال جنگ دفاع مقدس رو همین جوونای ۱۳ ساله تا ۲۸ ساله هدایت کردن و جلو ۴۲ تا کشور وایسادن .
     اینکه شما سست هستید به پای بقیه ننویسید .
     ما تا آخر ایستاده ایم و آمریکا و اجیر هایش همگی با هم هیچ غلطی نمیتوانند بکنند .
     خدا حافظتونم نباشه در ضمن .

 32. محسن قلخانی گفت:

  امریکا خودتم خوب میدونی اگه بخای کوچیگ ترین تجاوزی به خاک کشورم کنی قسم میخورم تا اخرین قطره خونم برای ناموس و رهبر عزیزم و خاک ایران که شن کویرشم لشکر خداست مبارزه کنم مرگ بر امریکا

 33. مهدی گفت:

  از هر کی که میپرسی میگه ایران قوی تره امریکا ۱۰ ساله که میگه میخوام به ایران حمله کنم ولی نکرده چون از ایران میترسه

 34. مهدی گفت:

  بدونید که خدا پشته ماست درسته گروه تروریستیه داعش بزرگه و قوی ولی روزی بیاید بمیریم . قویع باشید ..

 35. فربد گفت:

  میدونید چرا به ما حمله نمیکنن چون ما ها جنگ های نامنظم میکنیم همین وگرنه آمریکا ارتش ۱ جهان روسیه ۲ چین ۳ ژاپن ۵ اینگیلیس ۶ و اسراییل ۷ ام هست

 36. سلماز گفت:

  بچه های عزیز با قدر رت کشور ما نه اسراعیل نه آمریکا نه ۷ جدشم نمیتونن کتری کنن از شما مچکرم??????

 37. من قربون خدا برم چشم ندارم ببینم یکی رو زمین خدا راه میره اونوقت ادعای خدایی میکنه . اونم با چی : بمب اتم و پروژه جنگ ستارگان .
  جالبه بعضی افراد قدرت بمب اتم و تخریب رسانه ای رو بیشتر از قدرت خدا میدونند .

  حسبونا الله و نعم الوکیل ( خدا برای مومنان کافیست و او خوب وکیلی است )
  آمریکا و همدستانش هیچ غلطی نمیتوانند بکنند . این ۲ میلیارد بار .
  یا علی