' />
تاريخ انتشار : 8 نوامبر 2011 تعداد بازديد : 6213

 «تاریخچه شیطان پرستی »


بسم الله الرحــمن الرحــیم

«خلاصه ای از تاریخچـه شیطان پرستـی»

شاید عده ای شیطان پرستی را آئینی مدرن و نهایتا مربوط به قرنهای گذشته می دانند اما واقعیت چیز دیگریست. شاید بتوان تاریخچه شیطان پرستی را به قرون اولیه پیدایش آدمی نسبت داد.
البته شواهد به دست آمده این حرف را تصدیق می‌کند که شیطان پرستی در نواحی امریکای لاتین، امریکای جنوبی و آفریقای مرکزی به قرنها پیش از میلاد مسیح برمی‌گردد.
در اکتشافات امریکای جنوبی یکی از قبایل این قاره که اعتقاد بسیاری به خوب و بد داشتند شیطان را می پرستیدند و حتی انسان هایی را برای شیطان قربانی می‌کردند.
مکان های انجام مراسم قربانی هنوز وجود دارد و اجساد مومیایی به دست آمده و نوع کشته شدن ها نشانگر قربانی شدن این انسانها (که در آنها بیشتر زنان به چشم می‌خورند) است.

در آفریقای مرکزی و در دشتها و کویرهای سوزان این قاره نیز در قبایلی که معروفترین آن قبیله اوکاچاست،شیطان به عنوان قدرت مطلق زمین و آسمان و پدید آورنده آن و خدای خشم و نفرت پرستش می‌شد و حتی قربانی هایی نیز در مواقع خاص به آن اهداء می‌شد.

بیان این نکته ضروری است که زمان قربانی کردن انسانها در برابر  شیطان لحظه های خاصی بوده است.تاریخچه شیطان پرستی به    سالهای بسیار دوربر می‌گردد.         

که بعدها این آیین و سنت به صورتهای دیگر نمود پیدا کرد که چیزهایی از گذشته چه با تحریف و چه بدون تحریف دست به دست در حال عبور همراه با زمان است.
البته شیطان پرستی به هنگام پیدایش زبان و خط و زمان مادها ، سومریان، بابلیان و … نیز ادامه داشت تا این که شکل نوین آن به وجود آمد.
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)


 1. پوریا گفت:

  مطلبی که گذاشتین خیلی ک وکافی نیست :-O

 2. جواد گفت:

  عالی بود.ممنون

 3. ناشناس گفت:

  (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y) (Y)

 4. ناشناس گفت:

  متنتون خیلی کوتاه بود ولی خوب بود

 5. خودم گفت:

  متنتون خیلی کوتاه بود ولی خوب بود