تاريخ انتشار : 3 سپتامبر 2011 تعداد بازديد : 2135

 همین حالا یاداشت کنید!


بسم الله الرحمن الرحیم

شماره حساب های بانک های مختلف جهت کمک به مردم سومالی

آنها کسانی هستند که بخل می ورزند،و مردم را به بخل دعوت می کنند،و آنچه را که خداوند از فضل و رحمت خود به آنها داده کتمان مینمایند و ما برای کافران عذاب خوار کننده ای آماده کرده ایم(انعم/۱۶۰)

در قرآن می خوانیم:و سرمایه داران و فراخ دولتان شما نباید از دادن مال به خویشاوندان،تهیدستان،و مهاجران راه خدا دریغ ورزند و باید عفو کنند و گذشت نمایند مگر دوست ندارید که خدا بر شما ببخشاید؟و خدا آمرزنده ی مهربان است.(نور/۲۲)

بانک ملی

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مردم خیرخواه کشور جهت کمک به مردم قحطی زده و نیازمند سومالی می توانند از طریق شماره حساب های ۹۹۹۹۹ و ۰۱۹۹۹۹۹۹۹۹۰۰۳ جمعیت هلال احمر نزد شعبه مرکزی بانک ملی ایران قابل پرداخت در تمامی شعب سراسر کشور اقدام کنند.

همچنین شماره حساب های ارزی ۷۰۲۰۷۰ (دلاری) و ۸۰۰۳۰۰ (یورویی) بانک ملی ایران به نام جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در نظر گرفته شده است.

بانک تجارت

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت: هموطنان می توانند با مراجعه به شعب بانک تجارت در سراسر کشور و همچنین با استفاده از خدمات بانکداری الکترونیکی این بانک کمکهای خود را به حساب شماره ۲۸۸۸۵۹۵۰۷ واریز نمایند .

بانک سرمایه

بانك سرمايه با صدور بيانيه اي از همنوعان عزيزي كه همواره در بحران هاي انساني داخل و خارج از كشور، همت بالاي خود را در ياري همنوعان مظلوم نشان داده اند، دعوت نمود اين بار نيز عظمت روحي و ايثارگري خويش را به عرصه نمايش گذارند.

شماره حساب ۹۰۹۰۹۱ شعبه مركزي بانك سرمايه به نام « كمك به قحطي زدگان سومالي » براي جذب كمك هاي مردمي و انسان دوستانه پذيراي مهرورزي هاي عموم به آسيب ديدگان سومالي مي باشد.

بانک انصار

روابط عمومی بانک انصار شماره حساب ۱۳-۵۵۵۵۵۵۵-۵۸-۴۴۱۰ را جهت جمع آوری کمک های مردمی به قحطی زدگان سومالی اعلام نمود

حتی کمترین مبلغ شما نیز با هم بزرگ خواهند شد

همین حالا اقدام کنید
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)


  1. بنده خدا گفت:

    نه خوشم اومد افرین