تاريخ انتشار : 19 آگوست 2011 تعداد بازديد : 2406

 همسران پیامبر (قسمت اول )


اهل سنت می گویند:

اگر بین اهل بیت پیامبر (ص) و اصحاب اختلافی بوده چرا بین ایشان این همه ازدواج صورت گرفته است ؟

ازدواج رسول خدا (ص) با دختران خلیفه ی اول و دوم و تزویج نمودن رسول خدا (ص) دخترانش را یکی پس از دیگری به عثمان و ازدواج هایی از این قبیل و همچنین چرا اسم های بعضی از فرزندان ائمه علیهم السلام و

بعضی از اصحاب ائمه علیهم السلام اسم خلفای سه گانه بوده و چرا نسل مادر حضرت امام صادق علیهم السلام

به خلیفه اول بر می گردد و چرا بعضی از اصحاب امیرالمونین علیهم السلام چون سلمان و عمار (رحمت الله علیهما ) در حکومت عمر صاحب منصب بوده اند ؟

همه ی اینها دلالت بر وجود  دوستی ما بین اهل بیت علیهم السلام و خلفاء می نماید و مشخص می شود که بزرگان شیعه سالهای سال دروغ گفته و خیال پردازی نموده اند !!

 

در پاسخ کافیست بگوییم حتی کسانی که کمی اهل تحقیق بوده و ذره ای انصاف در وجودشان موجود می باشد فورا حکم می کنند که ذکر موارد فوق جز زیاده گویی چیزی بیش نیست و از ذکر این شبهات جز اتلاف وقت کار دیگری بر نمی اید .

اگر ما در تاریخ ، مستندات قوی بر وجود عداوت و ظلم توسط عده ای از خلفاء نسبت به اهل بیت علیهم السلام را نداشتیم باز هم نمی شد برای اثبات ادعای محبت خلفاء نسبت به اهل بیت علیهم السلام و بالعکس به این موضوعات چنگ بزنیم .  اگر عده ای از خلفاء دشمن اهل بیت علیهم السلام نبودند پس چه کسی به خانه ی حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا سلام علیها حمله نمود؟

چه کسی سه جنگ علیه حضرت حضرت علی بن ابیطالب علیهم السلام اقامه کرد  ؟ چه کسی با امام حسن علیهم السلام جنگید  و ایشان را مسموم نمود ؟ چه کسی حسین بن علی علیهم السلام و عده ی کثیری از بنی هاشم را با آن وضع اسف بار به خاک و خون کشید ؟ از اینها گذشته ، بگویید : قبر پاره تن پیامبر صدیقه اطهر علیهم السلام

کجاست ؟ آیا در کتاب تاریخی معتبری درباره ی این مطلب نوشته شده است ؟ آیا قبور دیگر دختران پیامبر اکرم (ص) نیز مخفی اند ؟ آیا قبر عایشه ، ام سلمه و خدیجه و . . . نیز نامعلوم است ؟ چه شده که قبر تنها یادگار پیامبر علیهم السلام نامعلوم است  ؟

این مطلب ادامه دارد  .. .
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)