تاريخ انتشار : 26 جولای 2011 تعداد بازديد : 9262

 ساخت بازی ضد آقای احمدی نژاد+تصویر


بسم الله الرحمن الرحیم

بازی ضد آقای احمدی نژاد

برای اطلاع بیشتر از این خبر و دیدن تصاویر بیشتر بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

ابتدا این بازی با قیمت ۹ دلار و سپس با تخفیف ویژه انتخابات با قیمت ۵ دلار ارائه شد و پس از انتخابات بخش هایی از آن بر روی اینترنت منتشر شد اما الان این بازی بصورت سی دی رایگان در برخی شهرها توزیع می شود. 

به گزارش آخرین نیوز ، جریان معاند و برانداز مخالف جمهوری اسلامی ایران در ادامه هجمه های خود علیه کشورمان اقدام به توزیع و قاچاق cd یک بازی یارانه ای با عنوان سقوط احمدی نژاد در داخل کرده است .

 سال گذشته قبل از انتخابات ریاست جمهوری یک جریان رسانه ای وابسته به مجاهدین خلق یک بازی رایانه ای با عنوان “دورکا: سقوط احمدی نژاد”  “Durka 3d: The Fall of Ahmadinejad” تولید و به بازار  عرضه کرده بود . در آن زمان ابتدا این بازی با قیمت ۹٫۹۵ دلار  و سپس با تخفیف ویژه انتخابات با قیمت ۵ دلار ارائه شد و پس از انتخابات بخش هایی از آن به صورت رایگان بر روی اینترنت منتشر شد.

 

در سالگرد انتخابات ۲۲خرداد اخیرا گروهی اقدام به قاچاق گسترده این بازی یارانه ای به داخل و بعضا عرضه رایگان آن در برخی شهرها بویژه مناطق مرزی ایران با عراق کرده اند.

  ساخت بازی ضد دولت ایران

 

 

انتشار و قاچاق این بازی با هدف تاثیر روانی بر افکار عمومی داخلی صورت گرفته است .ساخت بازی های رایانه ای به ابزار جنگ روانی بدل شده است در بسیاری از بازی ها قبل از وقوع یک واقعه سعی می شود افکار عمومی توجیه شده و زمینه اقدامات تهاجمات نظامی و ….  فراهم شود.

ساخت بازی رایانه ای حمله به عراق ، قبل از حمله نظامی آمریکا و یا ساخت بازی رایانه ای حمله به غزه قبل از تجاوز رژیم صهیونیستی به باریکه غزه و … از نمونه های اینگونه بازی های رایانه ای است.

ازی ضد رئیس جمهور ایران

 

این بازی که قبل از انتخابات تهیه و تولید شده است ، از بروز اغتشاشات خیابانی پس از انتخابات خبر می دهد و کاربر با درگیری  زمینه ساز سقوط آقای احمدی نژاد را فراهم می کند. در طول بازی شما بلیبوردهای بزرگی از تصویر رئیس جمهور ایران اقای احمدی نزاد می بینید

 

و جالب تر اینکه شما در بازی با سربازانی مواجه می شوید و می بایست آنها را از بین ببرید که شبیه آقای احمدی نژاد هستند  و در ساختمانها تصاویری از بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) می بینید. در یکی از مراحل بازی با  قاب هایی ازپوستر  فیلم ضد ایرانی ۳۰۰  مواجه می شوید.

 

هر چند این بازی در راستای زمینه سازی برای اغتشاشات پس از انتخابات ساخته شده است اما به موضوعات دیگری همچون سلاح های هسته ای و مهدویت و…  نیز اشاره می کند.

 

در برخی از مراحل شما وارد مراکز مخفی تحقیقات هسته ای می شوید و موشک هایی با نشانه هسته ای می بینید و البته برخی از سلاح ها که بر روی ساخت روسیه خط کشیده شده وبه جای آن  ساخت ایران نوشته شده است و کنایه از اینکه در تجهیز ایران به سلاح های اتمی روسیه نیز دست دارد.

انبار هسته ای و سلاح های روسی در ایران

راستی خبرهای بسیار کوتاه جنجالی ما رو هم بخونید.مطمئنا براتون جالبه
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)


 1. ناشناس گفت:

  (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N) (N)

 2. آسيه گفت:

  خدا ازشون نگذره

 3. meysam گفت:

  بد بخت گناه داره ایا دوست دارید کسی به شما توهین کنه
  ;-( ;-( ;-( ;-( (U) (U) (U) (U) (U)

 4. ب گفت:

  :@ما هم بايد بازي هايي درست كنيم تا انسان را به اسلام دعوت كنه:-D