تاريخ انتشار : 3 آگوست 2011 تعداد بازديد : 2588

 دستفروشی یک روحانی


بسم الله الرحمن الرحیم

 

به گزارش شیعه آنلاین، خبرنگار افتخاری ما از شهر مقدس قم خبر داد که یک روحانی کهنسال در کنار حرم حضرت فاطمه معصومه (س) دستفروشی می کند.

 

خبرنگار ما در ادامه افزود: نام این روحانی سالخورده حجة الإسلام و المسلمین شیخ “حسن صنیعی” است. او با تکیه دادن به حرم حضرت معصومه (س)، کتاب هایی که خودش تألیف کرده را به قیمت ناچیزی به فروش می رساند.

 

وی در ادامه گفت: برای بررسی بیشتر موضوع به این روحانی دستفروش نزدیک شدم. متوجه شدم که هر فردی از کنار او رد می شود، با صدای بسیار آهسته می گوید “یک کتاب بخرید، اگر پول ندارید مجانی ببرید“. 

 خبرنگار ما افزود: دلم خیلی برایش سوخت، رفتم جلو به بهانه خرید یک کتاب صحبت را با او باز کردم. گفتم “حاج آقا، چرا دستفروشی می کنی؟ گفت: این کتاب ها را خودم تألیف کردم. قیمت هر کدام ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان است. به مغازه دار که دادم آن را بفروشد، قیمت فروش آن را ۴ یا ۵ هزار تومان تعیین کرد. با این قیمت ها کسی نمی خرد و چون هدف من نشر علوم دینی و انتشار این گونه کتاب ها است، اینجا آمدم تا خودم آن را به قیمت ارزان بفروشم.

 

خبرنگار افتخاری ما از قم، همچنین گفت: کتاب های این روحانی دستفروش در موضوعاتی همچون حجاب، تولی و تبری و دیگر موضوعات دینی بود. من هم از هر جلد آن یک عدد خریداری کردم.

 

 

 

 

 

 

 

 
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)


 1. setayesh گفت:

  تکبیییییییییییییییییییییییییر یا امام زمان روحانی واین کارا

 2. setayesh گفت:

  روحانیت معنویت بالایی داره ان ها نباید با این کاراشون اونو پایین بیارن

  • عبد النقی گفت:

   بسم الله الرحمن الرحیم
   سلام،بله روحانیت معنویت بالایی داره اما وقتی برای این روحانی عزیز ، آگاهی مردم با هر شرایط مالی،براش مهمتر از جیبشه آیا معنویت روحانیت رو میاره پایین؟
   آیا این فرد که به خاطر ارزانتر شدن قیمت تمام شده کتاب و در نتیجه آسانتر شدن خرید آن برای تمام اغشار جامعه دست به چنین کاری میزنه کار اشتباهی میکنه؟تا جایی که حتی حاضر میشه کتابهش رو به صورت رایگان به مخاطب بده؟