تاريخ انتشار : 7 جولای 2011 تعداد بازديد : 1612

 اخبار کوتاه جنجالی۱


بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان،چندتا خبر کوتاه جنجالیه پاکار رو به همراه تصویر براتون گذاشتم که اگه دو سه تای اولش رو بخونید تا آخرش میرید میگید نه پس بر روی ادامه مطلب کلیک کنید.

                                        قوقولی قوقول خبر خبر!!!

عناوین:

قطع روابط ونزوئلا با واشنگتون و…،اعتراف جنجالی پایگاه صهیونیستی،قضیه ی مخلص آقای رئیس هم هستیم چی بود؟،سخنان وزیر دفاع در خصوص آل صعود،و جاسوسان آمریکایی دستگیر شده در ایران

۱-در اقدامی بی سابقه،دولت هوگو چاوز در ونزوئلا به گونه ای قاطعانه به تحریم های آمریکا علیه یک شرکت نفتی این کشور که به خاطر صدور بنزین به ایران وضع شده بود پاسخ داد و روابطش را با واشنگتون قطع کرد.

درود بر احمدی نژاد!

۲-پایگاه صهیونیستی((بالاترین))برای چندمین بار اعتراف کرد:تا بسیج و شهادت طلبی هست نمیتوانیم از پس جمهوری اسلامی بربیائیم.

۳-در مراسم حضرت امام(ره)رئیس جمهور در بین سخنان خود در پاسخ به یکی از فعالان حامی دولت که به دنبال ابراز احساسات و اعلام حمایت از دولت بود گفت:(( مخلص آقای رئیس هم هستیم،نوبت شما هم میشود من همه ی شما را دوست دارم و نوکر همه شما هم هستم))

حالا فهمیدید قضیه آقای رئیس چی بود؟

۴-وزیر دفاع در خصوص ادعاهای آل سعود در مورد ایران تصریح کرد:آل صعود در حدی نیست که ایران را تهدید کند،لذا باید گفت که آل سعود هرگز جسارت تهدید نظامی نسبت به ایران را نخواهد کرد.

اینا حرف مفت زیاد میزنند!

۵-وزیر اطلاعات،درباره ۳۰ جاسوس دستگیر شده((سیا))در ایران گفت:فعالیت این شبکه عمدتا حوزه های هسته ای و مراکز حساس نفت و گاز و در حیطه وزارت نیرو بود و بخش عمده ای به دنبال مجموعه نرم افزار های بخش ما بودند که یکی از اهداف قابل توجه آنها خرابکاری بود.

فکر کردید ما چی هستیم؟

 اخبار جنجالی۲،۳و۴ما رو هم ببینید.
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)