تاريخ انتشار : 20 ژوئن 2011 تعداد بازديد : 1439

 پاسخی به شبهات وهابیت ۴


سالها گذشت ، مردی از آل علی علیهم السلام در قم قیام کرد . انقلاب او صدای خفته سلمان ها و ابوذر ها ،

مقداد ها ، عمار ها و مالک اشتر ها را به گوش جهانیان و من جمله اصحاب سقیفه  رسانید . اصحاب سقیفه که سرمست غصب حکومت بودند هیچ گاه گمان نمی کردند که روزی آل علی علیهم السلام و اصحاب او با تاسی بر غدیر و ولایت مطلقه آل محمد علیهم السلام و با ندای یالثارات الحسین علیهم السلام به قدرتی برسند ، از هر راهی که گمان می نمودند که برای خفه کردن این صدا مناسب است وارد شده و به مبارزه با آن بازمانده آل علی علیهم السلام و آن مبشر قیام منتقم بزرگ پرداختند . . .


روزی دیوانه ای را که در همسایگی او بود چون قنفذ به در خانه او فرستادند و او را هشت سال تجهیز مالی کرده و تمام هزینه های جنگ را برای وی تامین کردند ، پس از آن روزی زائران ایرانی را در حرم امن خدا با فجیع ترین وضعیتی که قابل تصور است به خاک و خون کشیده و بسیاری از زنانشان را . . .  آن چنان این جنایات هتاکانه بود که آن پیر خمین رحمت الله علیه فرمود : اگر از آمریکا بگذریم و اگر از مساله قدس چشم بپوشیم هرگز از آل سعود نخواهیم گذشت  .

آری وهابیون آل سعود نام جدید اصحاب سقیفه بودند که ایشان بر خود نهاده بودند .

اصحاب سقیفه نزدیک به ۱۵ قرن است که فقط مشغول قتل و غارت و جنایتند اما امروزه به غیر از راهکارهای وحشیانه و ظالمانه به خاطر فضای فرهنگی دنیا کمی به خود حالت مدرنیزه داده و مانند یک عامی که به روی لباس های محلی خویش یک کت نیز پوشیده باشد و یا چون یک شخص نظامی که در یک پا پوتین و در پای دیگر نعلین کرده باشد ، کتاب به دست در رد عقاید محمد و علی و آل ایشان علیهم السلام پا به میدان گذاشته و با دلایل پوچ و نابخردانه سعی در تنزل عقاید پیروان محمد و آل محمد علیهم السلام دارند .

اما جفاست که نگوییم تمام اقدامات مذبوحانه اینان از ترس آن پیرمرد مبارز که از قم با یاران فراوان قیام کرد و بشارت ظهور بزرگ قائم و منتقم و آخرین بازمانده جبهه علی و آل علی علیهم السلام یعنی علی زمانه امام الحجت

صلوات الله علیه داد نشات گرفته و آن مرد خدا بود که لرزه بر قامت ایشان افکند که مبادا قیام شیعی او حکومت سقیفه ای ها را بر هم زند . حال اینان که چنین ترسیده و به دامن مادر خویش یعنی یهود پناهنده شده اند اگر با ذوالفقار علی علیهم السلام در دست مردی از تبار علی علیهم السلام روبرو شوند چه خواهد کرد ؟

و آن روز نزدیک است که قال الله تعالی : الیس الصبح بقریب .
همچنین بخوانید
ویژه های سایت
آخرین مطالب
هدیه ای ماندگار و اصیل


جهت افزایش کیفیت مطالب لطفا دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بیان کنید.

( الزامي ) (الزامي)